Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, centrala proprie, renovat, Freidorf.
10

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, apartament 2 camere decomandat, situat in zona Freidorf. In apropriere se afla un lac amenajat cu banci si spatii verzi pentru relaxare. Acest apartament cu o suprafata de 66 mpU dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, ...

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului
11

Apartamente premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare un ansamblu rezidențial premium care redefinește conceptul de locuire modernă în Timișoara. Aici, eleganța urbană se împletește armonios cu liniștea unei oaze verzi, iar fiecare detaliu arhitectural este gândit pentru confortul și rafinamentul celor care caută ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/4 al unui imobil aflat in zona Girocului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul este renovat si se vinde total mobilat si utilat Suprafață utilă: 56 mp + balcon inchis Compartimentare: • Antreu ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Reducere 5% Apartamente noi cu 2 camere, predare in Mai | Torontalului
12
1

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate intr-un proiect de blocuri cu design unic, situate in Torontalului. Pozele sunt de prezentare. Dispunem de apartamente finalizate si apartamente in curs de finalizare cu predare in luna Mai. Blocurile dispun de două lifturi ...

2044 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
13

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului
4
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere. ✨ Detalii generale: Suprafață utilă: 62 mp Terasă generoasă: 133 mp 2 locuri de parcare incluse în CF Etaj: Parter Locație excelentă – zona Aradului, aproape de mijloace de transport, magazine, școli și alte facilități. Compartimentare eficientă: Living ...

2242 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Take Ionescu
4
5

Apartament 2 camere zona Take Ionescu

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la etajul 2,suprafata de 53 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul detine bucatarie utilata cu aragaz,frigider nou,microunde,debara,aer conditionat,masina de spalat noua. Apartamentul este situat intr-o zona foarte buna,se ajunge ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere cu terasă de 18 mp în Torontalului!
1
2

Apartament 2 camere cu terasă de 18 mp în Torontalului!

Apartament modern cu terasă de 18 mp în Torontalului – ideal pentru confortul tău! Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Torontalului – o locație liniștită și apreciată, perfectă pentru locuit sau investit. Suprafață utilă: 45.26 mp Logie: 3.08 mp ...

2229 EUR/m2 | 45 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare, 50 mp, zona Traian, Timișoara
5
4