Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean
12

Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de Judetean pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Fara Comision Decomandat Complex Studentesc Olimpia
8
4

Fara Comision Decomandat Complex Studentesc Olimpia

FARA COMISION!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare in exclusivitate apartament cu 2 camere deosebit situat in zona Olimpia, in apropiere de Complexul Studentesc. Apartamentul dispune de mobilier de calitate si toate electrocasnicele necesare ca aragaz, frigider, masina de spalat automata. Cheltuielile ...

1811 EUR/m2 | 45 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, centrala proprie, bloc izolat, Spitalul Judetean
8

Dr vanzare apartament cu 2 camere + boxa de 9 mp, situat la 2 minute de mers fata de Spitalul Judetean Suprafata utila de 42 m Etaj: 4 din 5,anvelopat Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat: bucătărie mobilată şi dotată (aragaz, cuptor,frigider, maşină de spălat rufe, aer condiţionat, ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51mp, Centrala Prop, Zona Girocului
9
1

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere semidecomandat, având o suprafață de 51 mp utili + balcon 4 mp, situat în zona Girocului / Soarelui – Calea Martirilor, vis-a-vis de Spartan și lângă Spitalul Județean. SPECIFICAȚII: -Suprafață utilă: 51 ...

1686 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0, Apartament 2 Camere, 52mp, GARAJ CF, Parter Inalt, Sagului
10

Vă propunem spre vânzare, FARA COMISION, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, ce îmbină confortul unei locuințe primitoare cu avantajele logistice ale unei zone extrem de căutate: Șagului – Piața Doina. Situat la un parter înalt (2 metri înălțime până la pervazul geamului), acest imobil oferă intimitate, ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3
7
18

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu semidecomandat spatios aproximativ 50 mp utili Zona Take Ionescu aproape de Centru cu balcon parchet gresie faianta necesita amenajarii etaj 3 din 4 cu acoperis de tigla pret 110000 euro

2100 EUR/m2 | 50 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!!! 2camere Piata Doina ..et 3... amenajat nou
6

!!!! 2camere Piata Doina ..et 3... amenajat nou

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, model semidecomandat SU- 39mp, la etajul 3 din 4 intr-o zona plina de verdeata, la 4min de Piata Doina si 3 min de mijloacele de transport de pe bld Liviu Rebreanu, aproape de gradinite si scoli amenajat totul nou conform pozelor. Pret 69 ...

1769 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 2 - zona Dambovita
15
1

Apartament cu 2 camere, etaj 2 - zona Dambovita

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura beton, material ...

1689 EUR/m2 | 58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Central - Renovat, mobilat si utilat
15

Apartament cu 2 camere in cladire istorica de vanzare in Timisoara, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 1 intr-o cladire istorica cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei ...

2800 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere Vivalia Grand
3

De vanzare apartament 2 camere Vivalia Grand

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in complexul rezidential Vivalia Grand. Este compus din: -living open space + bucataria -dormitor cu dressing -hol -baie -terasa 30 mp -loc parcare Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

2483 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Decomandat. Braytim. Bloc nou. Parcare si TVA incluse
7

Decomandat. Braytim. Bloc nou. Parcare si TVA incluse

ImoPuls va propune un proiect in zona Braytim. Tipuri apartamente cu 2 camere: -51.53 mp utili + balcon 5.95 mp, disponibil la Parter si Et. 2 - 90.000 Euro - 99.000 Euro; -55.30 mp utili + balcon 6.16 mp, disponibil la Parter - 90.000 Euro; Tipuri apartamente cu 3 camere: - 55.07 mp ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Decomandat. Bloc nou. Parcare inclusa. Bucatarie 10 mp
8

Decomandat. Bloc nou. Parcare inclusa. Bucatarie 10 mp

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1639 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou in Timisoara. Comision 0%. Bucatarie inchisa. Etaj 1
5

Modele apartamente: 2 camere: - 50.22 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la P, Et. 1 si Et. 2 – Pret: 119.700 Euro – 120.900 Euro; - 51.66 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2 – Pret: 124.300 Euro; - 47.63 mp utili + 3.21 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2– Pret: 116.700 Euro ...

2407 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%
5

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%

2475 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Nou. Bucatarie separata. Loc de parcare inclus.
8

Nou. Bucatarie separata. Loc de parcare inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Braytim Tipuri apartamente 2 camere: - 2 camere, ...

1918 EUR/m2 | 46 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Parter inalt - 51 mp utili - Zona Soarelui - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea