Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere - Cioclovina - Etaj 3
8
1

2 camere - Cioclovina - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Apartamentul este situat pe strada Cioclovina. - Profi - Brutarie - Atm. - Scoala gradinita. - Parc de joaca. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje. - Suprafata utila este de 37mp. - Se ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

astoria, Deva, Hunedoara

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului
7
9

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Profi - Supermarket - Parc de joaca - Posibilitate de parcare pe trotuar sau cu abonament intr-o parcare privata aflata langa bloc. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Balcon inchis - Apartamentul este situat la etajul 2 4, intr-un ...

1360 EUR/m2 | 53 m2

liliacului, Deva, Hunedoara

2 camere - Kogalniceanu - Etaj 3
5
12

2 camere - Kogalniceanu - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Parcare fara plata. - Unicarm in apropiere. - Parc de joaca pentru copii. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Recent renovat. - Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc de 4 etaje. - Suprafata utila 50,96mp. - Apartamentul ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1659 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Vânzare apartament
5
2

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament de vânzare
8

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandate, cu îmbunătățiri, etaj 2, aproape de centru, magazine, școală, Apartamentul eate ocupabil imediat.

1649 EUR/m2 | 37 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament de vanzare
9

Apartament de vanzare

Vand apartament 3 camere, etaj 4, situat pe Aleea Scolii Apartamentul se vinde utilat si renovat, Suprafata utila 45m2, centrala proprie, instalatie electrica schimbata, AC Mai multe detalii la telefon.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament 3 camere 11

Apartament 3 camere

Vând urgent apartament petrila 3 camere, diverse îmbunătățiri, parter 8 martie. Aștept oferte !. Vând apartament 3 camere , ultracentral, Petroșani, Nord, etaj 6 din 8, lift funcțional, 2 balcoane închise, centrală termică, apa trasă separat, geam baie, mobilat Preț 70000 euro

382 EUR/m2 | 68 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament
6
1

Vând apartament

Vand apartament 2 camere decomandat,Minerului Et 1, centrală termica pe gaz, parchet rașchetat in camere, stare bună.

1276 EUR/m2 | 38 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere - strada Parângului
5

Apartament 2 camere - strada Parângului

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Lupeni pe strada Parângului, etaj 1 10, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, aflându-se la 15 minute de stațiunea Straja și 30 minute de stațiunea Părâng. Acces facil la magazine, Spitalul Municipal Lupeni, școli și stații ...

690 EUR/m2 | 58 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit 3

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit

Apartament cu doua camere suprafață 36mp.etaj3 decomandat. geam la baie .debara.situat spre răsărit.termopane la camere .baie.bucatarie.centrala de 4 ani pe cupru

840 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15
10
5

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15

Persoana fizica, vând apartament 2 camere,Deva,Al.Streiului, semidecomandat, etajul 2,bloc de 4 etaje,situat pe mijloc, suprafață 36 mp+balcon. Încălzire cu centrala termică,gresie, faianță,termopane,izolat exterior,mobilat,contorizări individuale.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

de vanzare garsonieră
5
1

de vanzare garsonieră

vand garsonieră in Uricani,jud Hunedoara,str aleea progresului et 1,la soare toată ziua complet renovată,utilată,centrală,gaz,apă separat,mobilată,numai bună de mutat in ea! preț 16000euro.24m2!

667 EUR/m2 | 24 m2

Uricani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere zona Digi
9
5

Vând apartament 3 camere zona Digi

Vând apartament 3 camere decomandate zona Digi in Vulcan,2 terase mari,una închisă în termopan,apartamentul este complet mobilat și utilat,are centrala prin condensare,apometru separat.Pret 45000 euro.Tel .

495 EUR/m2 | 91 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona ultracentrală Simeria la etajul 1, ideal pentru investiție sau amenajare după propriul gust. Locuința are o suprafață de 45 mp și necesită renovare completă, oferind astfel oportunitatea de personalizare integrală. Dispune de parchet din ...

1378 EUR/m2 | 45 m2

Simeria, Hunedoara

Garsoniera de vanzare centrala
7

Garsoniera de vanzare centrala

Garsoniera de vanzare Garsoniera are centrala nouă electrica cu consum foarte bun . Boiler electric A++ Locatie Bulevardul Ion Corvin .Se afla la etajul 1 din 3 . Locație liniștită . Parcare sub geam . Garsoniera poate fi folosita pentru sistem hotelier fiind intr o locație centrala ,randament foarte ...

1273 EUR/m2 | 22 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vanzare  2camere
5
2

Apartament de vanzare 2camere

Vând ap 2camere,loc Petrila,Str 8 Martie,Bl 9,Et 3,mobilat,geamuri termopan,gaz,centrală termică,calorifere de aluminiu,branșament separat,izolație termică,balcon și parcare.Blocul este inclus în proiect de anvelopare.Zon liniștită,aproape de școală,supermarketuri.Preț 34000 Euro,negociabil.Pt detalii ...

596 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
10

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Salvează căutarea