Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
4

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera et. 1
7
14

Vand garsoniera et. 1

Vand garsoniera în cartier Dacia, etaj 1, suprafata 25mp, cu geamuri termopan, gresie, faianta parchet, aer conditinat, ocupabila imediat. Se vinde mobilata si utilata complet. Are și loc de parcare (platit).

1400 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
7
4

Apartament de vânzare

Apartamentul se află pe strada 1 Iunie, bl.C22, ap7, la etajul 1,pe lângă școala M.Santimbreanu.Este compus din 2 camere, bucătărie,baie,2cămari,2balcoane închise. Este izolat termic pe exterior și are instalație nouă de încălzire racordata la sistemul de încălzire centralizat.

800 EUR/m2 | 50 m2

Brad, Hunedoara

De vanzare apartament cu 4 camere mobilat zona Stadion Corvinul
14
2

 Comision 0% ! Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 90 mp, zona Micro 4, Hunedoara.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Hunedoara, zona Micro 4, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim ...

933 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament modern,2 camere, dotari premium, tehnologie smart
7
1

Blitz vă prezintă în exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, cu suprafață utilă de 43 mp, situat la etajul 1/4, în compartimentare semidecomandată, într-un ansamblu rezidențial nou care oferă facilități premium precum lift, locuri de parcare și o cafenea la parterul clădirii. Apartamentul este ...

1674 EUR/m2 | 43 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament 2 camere Smart, situat in Ansamblu Nou
14
1

Apartament 2 camere Smart, situat in Ansamblu Nou

Blitz vă prezintă în exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, cu suprafață utilă de 43 mp, situat la Parterul Ansamblului , în compartimentare semidecomandată, într-un ansamblu rezidențial nou care oferă facilități premium precum lift, locuri de parcare și o cafenea la parterul clădirii. Apartamentul ...

1674 EUR/m2 | 43 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

vand apartament ultracentral
6
3

vand apartament ultracentral

Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!

915 EUR/m2 | 71 m2

Petrosani, Hunedoara

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala
10

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala

Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...

942 EUR/m2 | 69 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 3 camere ultracentral
9

Vand apartament 3 camere ultracentral

De vanzare apartament 3 camere sdec.,situat la et.2 3 pe mijlocul blocului,zonă ultracentrală.Apartamentul este renovat in totalitate,instalația sanitară și electrică schimbată,C.T ,geamuri termopan,gresie,faianță,pereți zugrăviți cu lavabil decorativ,uși noi,parchet,mobilat și utilat complet.Preț fix ...

1774 EUR/m2 | 62 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere central
8

Vand apartament 2 camere central

De vânzare apartament 2 camere sdec.,situat la parter zona Pieței Centrale.Apartamentul este renovat in totalitate și se vinde mobilat și utilat complet.

1553 EUR/m2 | 47 m2

Piata%2bCentrala, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Bld Dacia Deva
9
2

Vand apartament 2 camere Bld Dacia Deva

De vanzare apartament 2 camere sdec.,su=32 mp,C.T nouă cu instalație pe CU și calorifere aluminiu,geamuri termopan,ușă metalică la intrare,uși MDF interior,bloc reabilitat termic,scara foarte curată,situat la et.3 pe Bld.Dacia Deva.

1234 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
9
14

Vand apartament 2 camere

De vanzare apartament 2 camere sdec.,situat la parter,Aleea Muncii, bloc de cărămidă. Apartamentul are C.T,geamuri termopan,parchet nou,ușă metalică,baia cu geam amenajată complet ,mobilat și utilat(cum se vede in fotografii).

1383 EUR/m2 | 47 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
8
11

Vand apartament 2 camere

De vanzare apartament 2 camere decomandat,su=50 mp +balcon deschis,C.T cu instalație pe CU,fără amenajări,bine intreținut,situat la et.4 cu hidroizolație in garanție.

929 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Dacia
6
11

Vand apartament 2 camere Dacia

De vanzare apartament 2 camere,bucătărie,hol și baie,su=33 mp,C.T,termopan,gresie,faiantă,ușă metalică,aer condiționat,situat la et.4,hidroizolație 2025.Apartamentul se vinde mobilat și utilat.

1167 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
19

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea