Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere central
10
2

Vand apartament 3 camere central

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,4 balcoane,boxă de 2.70 mp intabulată,su=69 mp,st=98 mp.Apartamentul are C.T,termopan partial,parchet clasic,fără alte amenajări,1 loc de parcare concesionat și este situat la et.2 4,langă Spitalul Județean.

1739 EUR/m2 | 69 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere
10
7

Vand apartament 4 camere

De vanzare, Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, Aleea Viitorului, 73 mp + balcon de 7 mp inchis, etaj 3, bloc de caramida cu 4 etaje, semidecomandat, centrala termica, partial termopane, parchet lemn stejar in camere, gresie, faianta, mobilat si utilat clasic, lavabil, interfon. Compartimenare: ...

1151 EUR/m2 | 73 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva
9
2

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,1 balcon inchis cu geamuri termopan,su=66 mp,vedere spre Cetate,C.T,geamuri termopan,gresie,faianță,usi Mdf interior și metalică la intrare,parchet clasic,aer condiționat,baia mare cu geam,dresing in hol,mobilier de bucătarie cu plită,hotă și cuptor . Apartamentul ...

1167 EUR/m2 | 66 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere
12
10

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandat,hol central,2 băi,3 balcoane(2 inchise),st=114 mp,situat la et.2 4(două apartamente pe nivel),C.T Ferolli prin condensare,parchet din bambus in holuri și bucătarie,camere cu parchet stejar,uși de lemn,bloc construit după 2005 cu grad seismic 9.5,loc de parcare,situat ...

1264 EUR/m2 | 108 m2

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere amenajat modern
9

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere situat la parter inalt cu balcon inchis ,su=84 mp,amenajat complet(C.T nouă,geamuri termopan,instalatie electrică si sanitara schimbate,usi de lemn,gresie,faianță,etc.),mobilat și utilat modern,zona Mărăști.

1643 EUR/m2 | 84 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere Gojdu
10
3

Vand apartament 3 camere Gojdu

De vanzare apartament 3 camere sdec.,compus din sufragerie de trecere,bucătarie,2 holuri,baie cu geam,2 dormitoare decomandate,balcon mare cu cămară. Apartamentul are C.T,geamuri termopan,parchet laminat,ușă metalică la intrare,are o suprafață utilă de 63 mp,situat la et.4 acoperit cu tablă intr-un bloc ...

1095 EUR/m2 | 63 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Kogalniceanu
7
10

Vand apartament 2 camere Kogalniceanu

De vanzare apartament 2 camere decomandat,su=48 mp +balcon .Apartamentul are C.T ,ușă metalică la intrare,necesită renovare completă,este situat la et.4 4 strada Kogălniceanu vis-a-vis de Unicarm și are 1 loc de parcare acoperit sub copertină cu contract de concesiune.

1052 EUR/m2 | 48 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat Balcescu
11

Vand apartament 3 camere decomandat Balcescu

De vanzare apartament 3 camere decomandat su=65 mp, balcon cu 2 intrari(bucătărie si sufragerie),C.T ,geamuri termopan,(ușă glisantă la balcon,sufragerie și bucătarie),ușă lemn masiv la intrare,rulouri exterioare din aluminiu,baie cu geam,bucătarie renovată in totalitate,cămară și debara in hol,parchet ...

1045 EUR/m2 | 65 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere amenajat modern
8

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere, su=90 mp,st=118 mp amenajat complet ,termopan,gresie,faianță,parchet,uși interioare noi și metalică la intrare,climă,izolație exterioară,terasă deschisă 36 mp cu o panoramă superbă. Apartamentul este situat la et.8 9 intr-un bloc construit după 2010 (sunt 2 lifturi mari ...

1660 EUR/m2 | 89 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera zona Dacia Deva
8
1

Vand garsoniera zona Dacia Deva

De vanzare garsonieră sdec.,su=28 mp ,compusă din cameră,hol,baie,bucătărie și balcon,langă Scoala din cartier Dacia. Garsoniera are C.T,geamuri termopan,parchet laminat,ușă metalică,balcon inchis in cornier ,hidroizolație in garanție,este situată pe mijloc.

1286 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand apartament Petroșani
4
5

Vand apartament Petroșani

Vand apartament Petroșani str Saturn 2 camere etaj 3. Centrala termica. Pret 18000 euro

450 EUR/m2 | 40 m2

Sud, Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
15

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal
12
1

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal

De vanzare apartament ultramodern,su=157 mp+26 mp spatiu tehnic,situat la mezanin(5 apartamente cu intrare privată), bld.Decebal ,amenajat foarte modern,C.T cu incălzire in pardoseală(travertin și parchet lemn masiv in camere),uși lemn masiv,geamuri termopan tripan,marmură in ambele băi. Apartamentul ...

1831 EUR/m2 | 183 m2

Deva, Hunedoara

Apartament et.1 decom.comf.1.supr.tot 53 mp hol si bucatarie mare open space
8
12

Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...

877 EUR/m2 | 53 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând ap 2 camere
5
4

Vând ap 2 camere

Vând ap 2 camere Petrosani

660 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
16
5

Apartament 2 camere

Vánd apartament cu dou camere pe str.Paringuluibl.Bl.A3 sc.2 ,et7 din 10 Apartamentul necesita renovare. Pret 17000 euro.usor negociabil Telefon

304 EUR/m2 | 56 m2

Lupeni, Hunedoara

Salvează căutarea