Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu doua camere 1

De vanzare apartament cu doua camere

Strada Saturn nr 1, etaj 1. CT, gresie, faianta, parchet, izolat exterior, bransament separta la apa, termopane, mobilat partial.

421 EUR/m2 | 38 m2

Petrosani, Hunedoara

Se vinde schimbă apartament cu 2 camere
10
1

Se vinde schimbă apartament cu 2 camere

Vând sau schimb apartament semidecomandat cu 2 camere, 47 mp în Hunedoara, Str. Streiului. Apartamentul este compus din: 1 dormitor, 1 living, 1 baie, , 1 bucătărie, 1 cămară alimente și se afla la etajul 4 4, CU ACOPERIȘ!!! Pe acest etaj există o încăpere cu folosință comună celor patru apartamente ...

798 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva. 1

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva.

Apartamentul se afla in zona Piața Centrală. Este construit din cărămidă, se află la etajul trei, din patru, și este decomandat. Nu este amenajat.

1038 EUR/m2 | 79 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere  de vanzare
10

Apartament 3 camere de vanzare

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 69 mp, situat la etajul 4 într-un bloc de cărămidă de 4 etaje cu acoperiș in Deva, Cartier Gojdu, bloc Experimental, zonă liniștită și aproape de magazine, școli. Compartimentare: 3 camere, bucătărie, cămară, baie, debara mare (poate avea rol de dressing sau ...

1203 EUR/m2 | 69 m2

Deva, Hunedoara

 Ap 2 cam .
9

Ap 2 cam .

PROPRIETAR, FARA COMISION, Ofer spre vinzare, o buna investitie, si un bun pentru locut, confortabil, Ap 2 cam Aleea Crizantemelor, zona ultracentrala, decomandat, et 4 din 4 ,acoperis renovat cu firma. supr. 48 mp. balcon mare, vedere spre rasarit. bloc zid de caramida. calduros, zugravit recent, curat, ...

583 EUR/m2 | 48 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament 2 camere, 50 mp, mobilat complet, vedere spre Cetate | 0% comision
6
1

BLITZ vă propune spre vânzare, în regim de reprezentare unică, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 50 mp, amplasat într-o zonă liniștită și apreciată din Deva. Unul dintre principalele atuuri ale acestei proprietăți este vederea panoramică deosebită ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Hunedoara Micro2,  46 mp  43000Euro
9

Apartament 2 camere Hunedoara Micro2, 46 mp 43000Euro

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Micro 2, Hunedoara | Ideal locuință sau investiție Agentia Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai liniștite zone din Hunedoara – Micro 2, la etajul 1 al unui imobil cu regim de înălțime P+3. Proprietatea are o suprafață ...

935 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd Apartament
5
3

Vînd Apartament

Vând apartament in Hateg cu 3 camere etaj 4 mobilat complet,cu tot ce este necesar intr-o locuință tel.

929 EUR/m2 | 56 m2

Hateg, Hunedoara

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament m5 1

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

632 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Apartament central
5

Apartament central

Vand apartament zona centrala pe bulevardul Republicii APartamentul este la etajul 3, dou camere,decomndate, parchet în tot aparyamentul., pret 60.

1000 EUR/m2 | 60 m2

Brad, Hunedoara

Apartament două camere Petroșani
8

Apartament două camere Petroșani

Vând apartament două camere in Petroșani, recent renovat, uși schimbate, coloană apă separat, gaz, termopane!

525 EUR/m2 | 40 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament

vind apartament

vind apartament cu doua camere,Bl D4 etj 8,aer condiționat, centrala, geamuri și uși interioare din termopan, tel 077380893, pret 15,500 euro negociabil

344 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

apartament cu 2 camere
4
1

apartament cu 2 camere

Vând urgent apartament cu 2 camere tip vagon , 40 mp2 , etaj 2 . Preț:48.000 euro ușor neg. Mai multe detalii la numărul de telefon!

1200 EUR/m2 | 40 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament
10
1

Vand apartament

Vand apartament cu doua camere cu: -Vederw la soare -Bloc de caramida -Blocul este in proiect de reabilitare -Centrala pe gaz noua -Parchet nou -Usi schimbate recent -Renovat recent Mai multe detali la telefon sau fata locului!

700 EUR/m2 | 50 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament complet renovat
5
2

Apartament complet renovat

Apartament 2 camere complet renovat etaj 1 proprietar Calan 48000 euro Majoritatea apartamentelor de pe piață arată bine în poze, dar în realitate mai necesită bani, timp și nervi. Aici nu este cazul. Acest apartament este deja făcut. Complet. Corect. Nu vei mai avea de schimbat instalații, de spart ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Calan, Hunedoara

Salvează căutarea