Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
4

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1189 EUR/m2 | 74 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere
8
11

Vand apartament 2 camere

De vanzare apartament 2 camere decomandat,su=50 mp +balcon deschis,C.T cu instalație pe CU,fără amenajări,bine intreținut,situat la et.4 cu hidroizolație in garanție.

929 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere Dacia
6
11

Vand apartament 2 camere Dacia

De vanzare apartament 2 camere,bucătărie,hol și baie,su=33 mp,C.T,termopan,gresie,faiantă,ușă metalică,aer condiționat,situat la et.4,hidroizolație 2025.Apartamentul se vinde mobilat și utilat.

1167 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
19

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere central
10
2

Vand apartament 3 camere central

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,4 balcoane,boxă de 2.70 mp intabulată,su=69 mp,st=98 mp.Apartamentul are C.T,termopan partial,parchet clasic,fără alte amenajări,1 loc de parcare concesionat și este situat la et.2 4,langă Spitalul Județean.

1739 EUR/m2 | 69 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere
10
7

Vand apartament 4 camere

De vanzare, Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, Aleea Viitorului, 73 mp + balcon de 7 mp inchis, etaj 3, bloc de caramida cu 4 etaje, semidecomandat, centrala termica, partial termopane, parchet lemn stejar in camere, gresie, faianta, mobilat si utilat clasic, lavabil, interfon. Compartimenare: ...

1151 EUR/m2 | 73 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva
9
2

Vand apartament 3 camere zona Garii Deva

De vanzare apartament 3 camere decomandat,2 băi,1 balcon inchis cu geamuri termopan,su=66 mp,vedere spre Cetate,C.T,geamuri termopan,gresie,faianță,usi Mdf interior și metalică la intrare,parchet clasic,aer condiționat,baia mare cu geam,dresing in hol,mobilier de bucătarie cu plită,hotă și cuptor . Apartamentul ...

1167 EUR/m2 | 66 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere
12
10

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandat,hol central,2 băi,3 balcoane(2 inchise),st=114 mp,situat la et.2 4(două apartamente pe nivel),C.T Ferolli prin condensare,parchet din bambus in holuri și bucătarie,camere cu parchet stejar,uși de lemn,bloc construit după 2005 cu grad seismic 9.5,loc de parcare,situat ...

1264 EUR/m2 | 108 m2

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere amenajat modern
9

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere situat la parter inalt cu balcon inchis ,su=84 mp,amenajat complet(C.T nouă,geamuri termopan,instalatie electrică si sanitara schimbate,usi de lemn,gresie,faianță,etc.),mobilat și utilat modern,zona Mărăști.