Apartamente 4 camere Deva Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere
10
7

Vand apartament 4 camere

De vanzare, Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, Aleea Viitorului, 73 mp + balcon de 7 mp inchis, etaj 3, bloc de caramida cu 4 etaje, semidecomandat, centrala termica, partial termopane, parchet lemn stejar in camere, gresie, faianta, mobilat si utilat clasic, lavabil, interfon. Compartimenare: ...

1151 EUR/m2 | 73 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal
12
1

De vanzare apartament 4 camere ultramodern Bld Decebal

De vanzare apartament ultramodern,su=157 mp+26 mp spatiu tehnic,situat la mezanin(5 apartamente cu intrare privată), bld.Decebal ,amenajat foarte modern,C.T cu incălzire in pardoseală(travertin și parchet lemn masiv in camere),uși lemn masiv,geamuri termopan tripan,marmură in ambele băi. Apartamentul ...

1831 EUR/m2 | 183 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
8

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere dec etaj 2
19
4

Apartament 4 camere dec etaj 2

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 4 camere decomandat la etajul 2 din 4,pe str Bejan,cu vedere față -spate,2 băi,2 balcoane deschise, bucătărie cu cămară, boxă la subsol.Su=82 mp plus suprafața balcoanelor.Amenajari cu parchet laminat gresie faianță, parțial termopane CT.

915 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Ap 4 camere etj 3 pe Al.Constructorilor
17
6

Ap 4 camere etj 3 pe Al.Constructorilor

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 4 camere sdec in bloc de cărămidă la etj 3 din 4 ,amplasat pe mijloc,baia cu geam,balcon închis cu cornier, CT, termopane,necesită amenajat, suprafață utilă 80 mp,plus balconul.

975 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

ap 4 camere dec. etj 1 zona Dorobanți
10
5

ap 4 camere dec. etj 1 zona Dorobanți

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap. cu 4 camere dec. la etj 1,amenajaări clasice,2 băi 2 balcoane,unul mare cu vedere la bulevard,Su=94 mp plus balcoanele,CT,termopane.

1277 EUR/m2 | 94 m2

Deva, Hunedoara

Ap.4 camere decomandat-Miorita
13
10

Ap.4 camere decomandat-Miorita

Agentia imobiliara Mimason va ofera la vanzare un ap.cu 4 camere, decomandat, compus din hol acces, 2 bai, 4 camere, bucatarie cu camara, debara si balcon. Ap. dispune de amenajari clasice (parchet laminat, gresie, faianta, termopane), incalzirea acestuia realizandu-se cu ajutorul centralei termice ...

1088 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Progresul
20
2

Apartament 4 camere in Deva, zona Progresul

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: decomandat balcon mare inchis in termopan centrala termica aer conditionat instalatia electrica si termica pe cupru usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC doua bai geam la baie parchet, ...

1437 EUR/m2 | 87 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1
20
10

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...

1411 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
21
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
1

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere
10
12

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandat, etaj 8 din 10, Bd Nicolae Balcescu, S=65mp. Apartamentul are centrala termica, termopan, gresie, faianta, parchet si este ocupabil imediat. Pretul este usor negociabil. Tel.

1045 EUR/m2 | 65 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu
10
1

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, cu o suprafață utilă de 80mp², situat într-o zonă liniștită și ferită de agitația drumului principal. Apartamentul este compartimentat practic, format din 3 dormitoare spațioase, o bucătărie care dispune de spațiu de depozitare, un balcon ...

1038 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 4 camere cu garaj si beci in duplex in Deva, zona ultracentrala
20