Promovat
Apartament 2 camere Podu Ros - (sau schimb) Exclusivitate
7
2

Apartament 2 camere Podu Ros - (sau schimb) Exclusivitate

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona centrala Podu Ros - langa Scoala Gimnaziala Otilia Cazimir (exista si posibilitatea de schimb cu un apartament cu 1 camera, plus diferenta). Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 50 mp Etaj: 1 in bloc cu 4 ...

2190 EUR/m2 | 50 m2

podu ros, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament elegant de 3 camere I Rediu Comision 0%
20
1

Apartament elegant de 3 camere I Rediu Comision 0%

Apartament elegant de 3 camere situat într-o zonă liniștită și ferită de aglomerația orașului Iași, pe șoseaua Valea Rediului, în imediata apropiere a Rondului Păcurari, având o vedere panoramică asupra împrejurimilor, cu un cadru spectaculos. Apartamentul este format din 3 camere, cu o structură decomandată ...

1851 EUR/m2 | 91 m2

Rediu, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
3

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 36.43 mp, etaj 1, zona Cantemir
19

Apartament 3 camere, 36.43 mp, etaj 1, zona Cantemir

BLITZ vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Cantemir, într-o locație ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este amplasat la etajul 1 și dispune de o suprafață utilă de 37 mp, având compartimentare semidecomandată: 2 dormitoare, living, bucătărie, ...

2196 EUR/m2 | 36 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere Buc #537;inescu - Tudor Vladimirescu
8

Apartament 2 camere Buc #537;inescu - Tudor Vladimirescu

Ideal Locuit Investitie: Apartament 2 Camere, Etaj 1 ndash; Renovat Integral | Bucsinescu ndash; Tudor Vladimirescu Pret: 94.500 EUR (Negociabil) Specificatii Principale: Locatie: Bucsinescu - Tudor Vladimirescu (planul doi, ferit de zgomotul strazii) Camere: 2 camere (structura nedecomandata, ...

1890 EUR/m2 | 50 m2

tudor vladimirescu, Iasi, Iasi

Apartament decomandat, 3 camere, 2 bai, zona Nicolina
12

Apartament decomandat, 3 camere, 2 bai, zona Nicolina

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, complet mobilat, renovat, fără investiții necesare. Apartamentul se afla in cartierul Nicolina, intr-o zona linistita si sigura, cu acces la mijloacele de transport public, cu scoala in imediata proximitate. Blocul este izolat termic, ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Iasi, Iasi

Promotie! Apartament de 1 camera, 45mp, mobilat si utilat, zona CUG
7
3

Blitz va propune pentru cumparare un apartament intr-un ansamblu rezidential din zona CUG. Acesta are o suprafata de 45.25mp utili si 9.20mp de balcon si este complet decomandat. Proiectul este realizat la cele mai inalte standarde de calitate si siguranta. Acesta dispune de structura solida, elemente ...

1699 EUR/m2 | 41 m2

Iasi, Iasi

Apartament 1 camera, decomandat, 42mp, zona Tatarasi
3
2

Apartament 1 camera, decomandat, 42mp, zona Tatarasi

Blitz vă prezintă un apartament modern și elegant, perfect pentru persoanele în căutarea unui cămin confortabil și bine poziționat. Acest apartament cu 1 cameră, având o suprafață utilă de 38,54mp și un balcon de 3.54 mp, se remarcă prin finisaje premium și dotări de înaltă calitate. Între caracteristicile ...

2092 EUR/m2 | 39 m2

Iasi, Iasi

apartament penthause 150 mp utili
5

apartament penthause 150 mp utili

Apartament Penthouse 150 mp utili , 3 nivele,, etj 9, 10, mansarda, 4 camere, 3 bai, balcoane pe fiecare nivel, terasa , 244990 euro negociabil... Intabulat cu toate actele in regula...

1633 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament de 2 camere, decomandat, 69mp, zona CUG
8
2

Apartament de 2 camere, decomandat, 69mp, zona CUG

Blitz va propune pentru cumparare un apartament intr-un ansamblu rezidential din zona CUG. Acesta are o suprafata de 58 mp utili + 11 mp de balcon si este compus din: 1 dormitor, 1living, 1 bucatarie, 1 baie si 1 hol Proiectul este realizat la cele mai inalte standarde de calitate si siguranta. Acesta ...

1659 EUR/m2 | 58 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 52.3 mp, zona Tatarasi
3
2

Apartament 2 camere, 52.3 mp, zona Tatarasi

Blitz vă prezintă un apartament modern și elegant, perfect pentru persoanele în căutarea unui cămin confortabil și bine poziționat. Acest apartament cu 2 camere, având o suprafață utilă de 52.3 mp și un balcon de 9.62 mp, se remarcă prin finisaje premium și dotări de înaltă calitate. Între caracteristicile ...

2402 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament de 3 camere, 2 bai, 84.01,  zona Tatarasi
3
4

Apartament de 3 camere, 2 bai, 84.01, zona Tatarasi

Blitz va propune pentru cumparare un apartament intr-un ansamblu rezidential din zona Tatarasi. Acesta are o suprafata de 72.18 mp utili +11.83mp de balcon si este compus din: 2 dormitoare, 1 living de 18.1mp, 1 bucatarie inchisa, 2 bai. Proiectul este realizat la cele mai inalte standarde de calitate ...

2164 EUR/m2 | 72 m2

Iasi, Iasi

Apartament de 3 camere, vedere panoramica, 52 mp, zona Alexandru.
9
3

Blitz va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, 52 mp, etaj 10 din 10, in zona Alexandru cel Bun. Acesta este compartimentat astfel: -camera de zi - 2 dormitoare; -1 baie; -1 camara; -spatiu depozitare de tip pod ; -balcon 4 mp; Finisajele sunt clasice iar apartamentul se preda utilat si ...

Iasi, Iasi

Oferta unica! Apartament nou, 2 camere decomandat, PResidence Garden
10
12

Oferta unica! Apartament PREMIUM, 2 camere decomandat, cu terasa, in complexul rezidential PResidence Garden, situat pe Soseaua Bucium, vis-a-vis de Plopii fara Sot. Nou, in complex rezidential premium. Apartament 2 camere decomandat, situat in zona Bucium, complex rezidential PResidence Garden, ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Proprietar vand apartament 2 camere Mircea cel batran
8
3

Proprietar vand apartament 2 camere Mircea cel batran

Proprietar vând apartament 2 camere semidecomandat în zona Mircea Cel Bătrân, parter , mobilat și utilat complet exact ca în poze, izolat interior cat și exterior,bloc fără risc, Se acceptă credit Preț 78000 ușor negociabil!

1950 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Apartament pe 3 etaje, 150 mp, terasa 40 mp, panorama, zona CUG
18
1

BLITZ propune spre vânzare un apartament pe 3 etaje, intabulat in totalitate, situat în zona CUG, la etajul 9 al unui bloc construit în 1990. Cu o suprafață utilă de 150 mp, locuința oferă un spațiu generos și compartimentare practică. Caracteristici imobil: - la primul nivel se află bucătăria, o cameră ...

1523 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Ocazie ap 2SD 50mp Podul Ros, etaj intermediar 4

Ocazie ap 2SD 50mp Podul Ros, etaj intermediar

Podul Ros,in bloc fara risc seismic,apartament la etaj intermediar, bloc cu lift,spatios,52mp,vedere sud,termopane, 81000eu.Rel la

1620 EUR/m2 | 50 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Garsoniera de vanzare
6
4

Garsoniera de vanzare

Persoana fizica vand Garsoniera Nicolina Gara Internationala 24 mp Bloc din 1978 et 4 pe mijloc Compusa din 1 camera baie cu cada,bucatarie cu gaz hol si balcon. Se vinde complet mobilata si utilata 45000 eur doar cash Nu colaborez sub nici o forma cu agentii imobiliare Nu deranjati inutil.

1875 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Iași ,2 camere Tudor 28

Iași ,2 camere Tudor

Iași , Tudor Vladimirescu persoană fizică,ap.2 camere , decomandat, 47 metri pătrați,curat ,izolat , centrala termica.

1596 EUR/m2 | 47 m2

Tudor+Vladimirescu, Iasi, Iasi

PF - 3 Camere - Frumoasa - Poitiers - Continental
10
1

PF - 3 Camere - Frumoasa - Poitiers - Continental

Vând apartament cu 3 camere, spațios și bine compartimentat. Locuința are o suprafață de 76 mp și este decomandată, fiind situată în zona Poitiers-Frumoasa, în imediata apropiere de Continental (Aumovio). Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4 și dispune de o compartimentare practică: 3 camere, ...

1551 EUR/m2 | 76 m2

Iasi, Iasi

Vând Garsoniera în Tudor Vladimirescu în spate la Iulius Mall
3
5

Garsoniera în Tudor Vladimirescu în spate la Iulius Mall la Q1

2083 EUR/m2 | 24 m2

Iasi, Iasi

Camera camin, zona Bularga, parter, posibilitate baie proprie.
4

Camera camin, renovata, parter, pe colt, calduroasa, posibilitate baie proprie, libera. 20000 euro negociabil.

2000 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 Cam semidecomandat Iasi  Etaj 1
8
7

Apartament 3 Cam semidecomandat Iasi Etaj 1

Apartament 3 Camere Ideal pentru Familie | Etaj 1 | Lângă Școală și Grădiniță Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1, într-o zonă excelentă, care oferă confortul și proximitatea necesare unei familii active. Puncte forte - Locație și Facilități: Educație ...