Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
2

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Nicolina 2
6
2

Apartament 3 camere Nicolina 2

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolina - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 77 mp Etaj: 2 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1982 Avantaje: Apartament 3 camere, deosebit, luminos, spatios - 77 mp et. 2 din 4, intr-un bloc ...

1627 EUR/m2 | 77 m2

nicolina, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, 71 mp, Visoianu
13
2

Apartament 3 camere, 71 mp, Visoianu

Blitz propune spre vânzare un apartament cu 3 camere + mansardă, situat la etajul 3 în zona Lunca Cetățuii, cu o suprafață de 71 mp. Locuința este complet mobilată și utilată, oferind un spațiu practic și bine organizat pentru o familie. Compartimentarea include o bucătărie open-space cu living și ...

1692 EUR/m2 | 71 m2

Iasi, Iasi

Apartament o camer #259; - complex Baroque Residence
6
1

Apartament o camer #259; - complex Baroque Residence

Vanzare Apartament 1 Camera Decomandat ndash; Baroque Residence Pret: 73.900 euro; Locatie: Iasi - Str. Trei Fantani (la cateva minute de centrul orasului) Suprafata: 35 mp Etaj: 2 An constructie: Bloc nou (post-2015) Status: Liber, mutare imediata Descriere Proprietate Imobil.Ro va propune spre vanzare ...

2111 EUR/m2 | 35 m2

bucium, Iasi, Iasi

Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
2

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Pacurari
10

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Pacurari

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Toma Cozma, într-una dintre cele mai căutate zone ale Iașului, apreciată pentru accesul rapid către centru, universități, zone culturale și parcuri. Locuința se află la etajul 4 și are 42 mp, oferind un spațiu parțial renovat, ...

2595 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Proprietar, garsoniera Podul de Piatra
10
3

Proprietar, garsoniera Podul de Piatra

Proprietar, persoana fizica, fara comision de intermediere! DE VANZARE, garsoniera in zona Podul de Piatra (Soseaua Nationala), etaj 2 in bloc turn cu 2 lifturi NOI. 30 mp suprafata totala (27 mp suprafata utila), compartimentata in camera spatioasa (cca 18 mp), hol, bucatarie separata cu fereastra, ...

2278 EUR/m2 | 27 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

Ap 3 cam dec Valeaea Lupului la 400 m de rond Era 2

Ap 3 cam dec Valeaea Lupului la 400 m de rond Era

Ap.3 cam.dec.in valea lupului.brown residence 2.

1804 EUR/m2 | 72 m2

Valea Lupului, Iasi

Proprietar Vand Apartament 2 cam decomandat 51mp
4
2

Proprietar Vand Apartament 2 cam decomandat 51mp

Proprietar pe acte din 2011, persoana fizica vând apartament cu doua camere decomandat în Iasi, cartier Tătărași, complex Regal Residence. Blocul este construit in 2011 din caramida, pe cadre, izolația polistiren de 10, compartimentare intre vecini din bca, cu boxe depozitare individuale la demisol, ...

1807 EUR/m2 | 57 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere T #259;t #259;ra #537;i - Ciric
7
1

Apartament 2 camere T #259;t #259;ra #537;i - Ciric

Agentia Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Tatarasi - Ciric, o locatie deosebita care imbina linistea padurii cu accesul rapid catre toate punctele de interes ale orasului. Se vinde MOBILAT si UTILAT, exact asa cum apare in fotografii! Detalii proprietate: Suprafata: ...

1764 EUR/m2 | 36 m2

ciric, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere - 52mp Panoramic Galata
10
3

Apartament 2 camere - 52mp Panoramic Galata

Persoană fizică, apartament 2 camere, situat într-o zonă liniștită din Iași, șoseaua Voinești - Panoramic Residence Galata, ideal pentru locuit imediat sau investiție. Suprafață utilă: 49.62 mp Balcon: 2.40 mp Suprafață totală: 52.02 mp Etaj: 3 3 mansardă Camere: 2 Dotări și facilități: Mobilat complet ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Galata, Iasi, Iasi

Vând apartament decomandat cu 1 cameră, Lunca Cetatuii
5
1

Vând apartament decomandat cu 1 cameră, Lunca Cetatuii

P.F. vând apartament decomandat cu 1 cameră, et. 1, bloc nou, 30 mp, cu parcare inclusă, in Lunca Cetatuii, mobilat și utilat complet. Preț : 63000 euro neg. Pentru detalii, in privat sau la nr. de telefon: .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

apartament 2 camere breazu rezidential
5
1

apartament 2 camere breazu rezidential

vand apartament cu 2 camere in Breazu rezidential, 42 mp . etaj 1 1,mobilat si utilat cu loc de parcare si curte .77000 usor negociabil .

1833 EUR/m2 | 42 m2

Breazu, Iasi

Apartament modern de vanzare, 2 camere zona Aleea Strugurilor + loc de parcare
17

Blitz vă oferă spre vânzare apartament situat intr-un bloc ferit de zgomot și praf, construit in 2014. Apartamentul se afla situat in zona Aleea Strugurilor, o zona linistita, de case, cu vecini deosebiti, aer curat si verdeață. Apartamentul se afla la etajul 2/3, intrarea în curte este prevazuta cu ...

2298 EUR/m2 | 57 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 50 mp + terasa proprie 20 mp
10

Apartament 2 camere 50 mp + terasa proprie 20 mp

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern și luminos cu 2 camere, situat la parter, cu o suprafață utilă de 50 mp și o terasă privată generoasă de 20 mp – ideală pentru momente de relaxare sau socializare în aer liber. Terasa are și posibilitatea de a fi acoperită, oferindu-vă confort în orice ...

2570 EUR/m2 | 50 m2

Breazu, Iasi

Ap  2 cam,57 mp, Strada Soarelui, Valea Lupului
7
42

Ap 2 cam,57 mp, Strada Soarelui, Valea Lupului

Apartament 2 camere decomandat 57 mp Bloc nou, modern în Strada Soarelui, Valea Lupului, la 1 km de Rond Pacurari Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu suprafața de 57 mp, situat într-un bloc nou, construit pe cadre din beton, cu zidărie din cărămidă și izolație termică ...

1750 EUR/m2 | 57 m2

Iasi, Iasi

Ap. 1 cam,bloc nou 49 mp,zona Rond Pacurari
4
8

Ap. 1 cam,bloc nou 49 mp,zona Rond Pacurari

Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc nou, construit pe cadre de beton armat, cu zidărie din cărămidă GV și izolație termică exterioară de calitate superioară. Detalii principale: Suprafață utilă: 49 mp Etaj: 1 si 2 Compartimentare: camera, bucătărie separată sau open ...

1682 EUR/m2 | 49 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

P.f doar schimb ap NU VAND .decomandat 3 camere iasi str cucu cu ap 2 camere iasi ultra central
8
9

Persoana fizica SCHIMB NU VAND ap .decomandat 3 camere Iasi str Cucu 20.309 et 4 ( NU ARE LIFT )complet utilat si mobilat ,cu ap 2 camere iasi ultra central,mobilat ,utilat ,DOAR BLOC CU LIFT nr tel - prefer messaj pron whatsup ( nu pot raspunde mereu )

1429 EUR/m2 | 70 m2

Iasi, Iasi

Apartament de vanzare
10
1

Apartament de vanzare

APARTAMENT in zona VISANI DEAL, IASI, CU 4 CAMERE, 92 MP, SI CU 2 LOCURI DE PARCARE. AN CONSTRUCITIE 2013

1304 EUR/m2 | 92 m2

Visan, Iasi

3 camere galata
5

3 camere galata

=Apartament cu 3 camere open space,et 4 5 cu lift, bloc 2026, complet finisat, CT proprie, încălzire în pardoseală, situat in cartierul rezidential Lapis Galata. Preț: 119 000 euro Tel. -Dana

1983 EUR/m2 | 60 m2

Galata, Iasi, Iasi

apartament cu doua camere
5
1

apartament cu doua camere

Proprietar Apartament cu doua camere Se vinde partial mobilat Constructie noua 2018 Loc de parcare si boxa

1950 EUR/m2 | 40 m2

Valea Adanca, Iasi

Persoana fizică vând apartament cu două camere
5
5

Persoana fizică vând apartament cu două camere

Persoana fizică vând apartament cu două camere în Mircea cel Bătrân nr 18 Bl N3 etaj 1. Se vinde utilat cu aparatura de uz casnic și mobilat la CHEIE. Preț 110000 euro.

2000 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea