Promovat
APARTAMENT CU 2 CAMERE - CUG - 0% COMISION
16
2

APARTAMENT CU 2 CAMERE - CUG - 0% COMISION

– ̦̆ ̂ Locație: Bulevardul Poitiers nr. 131 C, Iași – lângă Selgros și în proximitatea Pădurii Cetățuia Comision 0% la achiziție! Descoperă un ansamblu rezidențial care îmbină armonios liniștea naturii cu accesul rapid la centrul orașului. B HOME Residence este mai mult decât o locuință – ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Cug, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit
16
1

Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Canta - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 55 mp Etaj: parter (inalt) in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1989 Avantaje: Apartament 2 camere lux - 55 mp et. parter din 4, intr-un bloc construit ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

canta, Iasi, Iasi

Promovat
Proprietar vând apartament doua camere in Tudor Vladimirescu
10
12

Proprietar vând apartament doua camere open space mobilat utilat cu centrala proprie, aer conditionat, electrocasnice noi , uscator de rufe , renovat,la et.2 din 3 la 5 minute de Iulius Mall.

2639 EUR/m2 | 36 m2

Central, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași
1

C.U.mp.ă.r garsonieră sau cameră de cămin în Iași

c.u.m.p.argarsonieră sau cameră de cămin în Iași, achităm întrețineri, rezolvăm litigii cu băncile sau cu persoane fizice telefon 0731 950 450

1529 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata
7
3

Podu ROS magazin Jambo,garsoniera mobilata

AGE IMOB TEL0731950450 Podu Ros magazin jambo, garsoniera 17 mp etaj intermediar ,mobilata, utilata, curata, libera, posibilitate de baie in camera,pret 25500 euro

1471 EUR/m2 | 17 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Podu Ros CAMERA de camin 10MP
12
3

Podu Ros CAMERA de camin 10MP

Cameră de cămin în spatele magazinului Jumbo, cu următoarele detalii: Suprafață: 11 m Etaj: 3 Dotări: Gresie pe jos, ușă metalică, geam termopan (pe mijloc). Utilități: Racordată la apă și curent în cameră. Toaleta: , posibilitate de baie baie în cameră . Situată în zona comună. Distanță: La doar ...

1245 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

 Garsoniera - Podu Ros Cantemir
16

Garsoniera - Podu Ros Cantemir

Age imob te731950450 Podu Ros CANTEMIR Garsoniera 14 mp , recent renovata ,baie din constructie , libera mutare imediata, pret 21000 euro negociabi iddealpentru investitii

1493 EUR/m2 | 14 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Penthouse 117 mp
10

Penthouse 117 mp

Penthouse situat într-un complex rezidențial liniștit din zona Bucium, o locație exclusivistă și extrem de accesibilă, aproape de Family Market. Această proprietate remarcabilă oferă un mix perfect de confort modern, facilități premium și o priveliște spectaculoasă. Caracteristici Principale: - ...

4464 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
4
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: ...

1442 EUR/m2 | 13 m2

Podul+de+Piatra, Iasi, Iasi

stop ! garsonieră 17 m  în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată
5

stop ! garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilatul și utilată

AG Imob 0731 950 45o vânzare garsonieră 17 m în spate la magazinul jumbo mobilate și utilată baie cu WC și duș etajul 4 din 4 fără probleme cu izolația acte în regulă preț 24900

1465 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Casa tip duplex
2

Casa tip duplex

Blitz va propune spre vanzare Casa tip duplex Partial Mobilata . Suprafata 78 mp cu teren 100 mp si loc de parcare. Va asteptam la Vizionari ! Cod ofertă / ID BLITZ: P171356

1474 EUR/m2 | 78 m2

Iasi, Iasi

Vand garsoniera 18 mp, zona Podu Ros -Kaufland, mobilata si utilata
4
1

Garsoniera cf 3, 18 mp, zona Podu Ros - Hotel Victoria, baie cu cabina de dus, bucatarie , f .curata, imbunatatiri, se vinde mobilata si utilata( aragaz, frigider, masina de spalat, tv) , acte in regula, 34000 euro

1889 EUR/m2 | 18 m2

Podu+Ros, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
3

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Tomesti - apartament cu 3 camere in bloc construit recent direct de la proprietar
8
4

Proprietar, vand apartament cu 3 camere (2 dormitoare, living cu bucatarie, baie si hol) in Tomesti intr-un bloc construit din caramida recent, cu doar 3 apartamente pe nivel. Apartamentul este dotat cu geamuri tripan, incalzire in pardoseala, centrala Bosch, interfon la intrare...este foarte bine izolat, ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
33

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Salvează căutarea