Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
1

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu
17
2

Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu

Dacă ai ajuns în punctul în care un apartament nu mai este suficient, dar o vilă individuală pare prea mult, această apartament/casă tip triplex din Rediu este exact echilibrul corect. O locuință care îți oferă intimitate, spațiu pe verticală și curte proprie, la un buget comparabil cu un apartament ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Nord-Vest, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, boxa si loc de parcare, TVA inclus, comision 0
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Loc de parcare subteran Boxa pe palier Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi. Apartamentul dispune de o suprafata ...

2587 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii  Lunca Cetatuii
10
4

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, Cartierul Editurii Lunca Cetatuii

Apartament 2 camere decomandat 56.5 mp + parcare inclusă si boxa, situat in Cartierul Editurii din Lunca Cetățuii Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 51.67 de mp plus balcon de 4.8mp, situat la etajul 3 al unui imobil situat în Cartierul Editurii din ...

1445 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000E
7
18

Apartamente 2 camere 45mp pret 65500 euro Hlincea, SISTEM RATE LA DEZVOLTATOR, Avans 15000 euro.Comision 0%, Numar contact . Complexul va avea in totalitate 3 blocuri cu regim de inaltime D+P+3E, cu structura pe cadre de beton.Apartamentele se predau la cheie, dotate cu usa metalica la intrare, centrala ...

1456 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret)
10
33

Apartament 2 camere 40 mp 66500 euro Lunca Cetatuii, IASI, ( TVA 21% inclus in pret) Numar contact : , Comision 0%, Pozele sunt facute din showroom , apartamentele fiind mobilate pentru a va face o idee cum ar putea fi amenajate! Apartamentele se vand nemobilate). Pentru detalii sau vizionari ma puteti ...

1663 EUR/m2 | 40 m2

Lunca%2525252bCetatuii, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat
8
2

Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Mircea cel Batran. Apartamentul de vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie. Dispune de: -Centrală termică proprie -Tâmplărie ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Vand apartament
10
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea+Adanca, Iasi, Iasi

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Persoana fizica vand apartament 2 cam D
7
4

Persoana fizica vand apartament 2 cam D

Situat in zona pietei din cartier Alexandru cel Bun,bloc construit in anul 1980,etaj4 4 cu pod,centrala termica,izolat la exterior,geamuri termopan.

1935 EUR/m2 | 46 m2

Iasi, Iasi

Apartament Podu Ros
10
3

Apartament Podu Ros

Persoană fizică Vând apartament cu 2 camere, decomandat, suprafață 52,6 mp, situat la etajul 1 în blocul turn de la Piața Nicolina . Apartamentul are vederea spre spatele blocului și necesită renovare totală. Reabilitat energetic (vată bazaltică 15 cm) Tâmplărie PVC cu geam TRIPAN (3 rânduri de ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Baza 3, Iasi, Iasi

Camera de cămin Dacia Iasi
8
1

Camera de cămin Dacia Iasi

Proprietar vând garsoniera 20 de mp in Zimbru lângă Biserica Catolica parter recent renovata cu baie bucătărie și hol generos libera mutare imediata. Preț 42 000 de euro negociabil

2100 EUR/m2 | 20 m2

Iasi, Iasi

P.F. -Vand  apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

P.F. -Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp + 8.26 mp teren aferent apartamentului Parter

Vand urgent apartament 2 camere DECOMANDAT, 52 mp, pe Str. Cerna, parter. AVANTAJ UNIC: Drept de folosință specială în acte pe 8.26 mp teren aferent apartamentului (ideal pentru intrare separată din stradă). LOCAȚIE: Vedere directă la stația de taxi, farmacii și bănci. Vad comercial maxim! ACTE: ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

 Ap,3 cam.D, B-dul Stefan cel Mare-Mitropolie
10
10

Ap,3 cam.D, B-dul Stefan cel Mare-Mitropolie

Apartament cu trei camere decomandat,doua băi, două balcoane, situat in centru, B-dul Stefan cel Mare,lângă Mitropolie ,(la cub),bloc din 1992, îmbunătățiri,vedere dubla,la bulevard și spre P.de Piatră,poze reale,detalii la tel.

2938 EUR/m2 | 80 m2

Iasi, Iasi

PERSOANA FIZICA vand sau schimb ap nou 2025, zona manastirii cetatuia
8
8

vand sau schimb urgent apartament nou 2025, 1 camera ,decomandat, centrala termica proprie, 47mp , priveliște superba asupra orașului, bloc tip vila , vecini f buni, liniște, aer curat mobilat si utilat .... bun pt locuit sau birou . 61500 euro. ușor neg informații telefon . Discutam si ne adaptam ...

1309 EUR/m2 | 47 m2

Iasi, Iasi

PROPRIETAR 2 camere mobilat si PARCARE PRIVATA Green Park Tatarasi
10
5

Persoana fizica (NU EXISTA COMISIOANE! ) vand apartament 2 camere complet mobilat utilat si parcare proprietate personala (intabulata, bun propriu) situata chiar in fata scării (primul loc), in complexul rezidential Green Park din cartierul Tatarasi, camere supraveghere, paza, bariera, etaj 1 (se plateste ...

2139 EUR/m2 | 36 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu
17
2

Apartament 112mp - 0% TVA 0% Comision - Rediu

1205 EUR/m2 | 112 m2

Nord-Vest, Iasi, Iasi

Promovat
Garsonieră de vânzare în zona Pacurari
7
3

Garsonieră de vânzare în zona Pacurari

Vă propun spre vânzare o proprietate tip garsonieră pe plan parter, poziționată stradal, într-o clădire cu un regim de înalțime P+1. Aceastră proprietate poate fi folosită pentru locuit, birouri sau activități comerciale(în funcție de reglementările legale care permit acest lucru). Aceasta se predă ...

1912 EUR/m2 | 29 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Apartament renovat 2 camere – Mircea cel Bătran
10

Apartament renovat 2 camere – Mircea cel Bătran