Cabana de vanzare
9
3

Cabana de vanzare

De vanzare cabana de 48mp, 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, pivnita, magazie de lemne. Mai multe detalii in privat.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Santejude-Vale, Cluj

Promovat
  Cabana Duplex cu Ieșire Directă la Lac Beliș | Comision 0%
10
7

Cabana Duplex cu Ieșire Directă la Lac Beliș | Comision 0%

Exclusivitate | Comision 0% pentru cumpărător! Descoperă o oportunitate rară în inima naturii! Îți prezentăm o cabană tip duplex în Beliș, cu ieșire directă la lac locul perfect pentru relaxare, investiție sau escapade de vis! Detalii proprietate: Suprafață utilă: 72 mp + terasă generoasă ...

750 EUR/m2 | 72 m2

Belis, Cluj

Promovat
Casa si teren de vanzare(2700 mp), com Mica
11
2

Casa si teren de vanzare(2700 mp), com Mica

Mobitex va ofera spre vanzare o proprietate situata intr-o zona linistita doar cu case in com Mica, jud. Cluj. Casa are o suprafata de aproximativ 60 mp si un teren aferent de 2700 mp. Proprietatea are urmatoarea compartimentare: - 1 bucatarie - 1 camara - 2 camere - 1 baie Dispune de urmatoarele ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Mica, Cluj

Promovat
Investitie sigura! Cabana la Cheie, 21 locuri, Piscină & Jacuzzi   Băișoara
13
3

Investitie sigura! Cabana la Cheie, 21 locuri, Piscină & Jacuzzi Băișoara

ID intern CBCJ246713 EDIL Florești vă propune spre vânzare o cabană deosebită, afacere la cheie, situată în localitatea Băișoara, județul Cluj, ideală pentru cei care își doresc să investească într-o unitate turistică modernă, cu potențial ridicat de profitabilitate. Construită în anul 2020 și renovată ...

299 EUR/m2 | 1,200 m2

Baisoara, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Se vinde casa in comuna Recea Cristur din caramida!
5
15

Se vinde casa in comuna Recea Cristur din caramida!

Se vinde casa din caramida la strada principala ,cu 2 camere ,hol,baie ,pivnita anexe , ura , (,poiata ,curent ,apa ,este o zona linistita ,în apropiere este rezervatia de bizoni ,caprioare ,cerbi ,,cu teren de 700 mp ,la 30 km de Dej.si la 40 km de Cluj Napoca !Mai multe detalii la nr de tel.pretul ...

333 EUR/m2 | 120 m2

Recea-Cristur, Cluj

Vand casa+teren la țară
6
1

Vand casa+teren la țară

Vând casă locuibila+teren la țară în centrul satului Cristorel,comuna Aschileul Mare, județ Cluj.2camere,1bucatarie,1hol+anexe,apa de oraș la poarta+apa din sat în curte,curent existent,drum asfaltat.

1417 EUR/m2 | 60 m2

Aschileu Mare, Cluj

Casa de vanzare Petrestii de jos jud Cluj
10
3

Casa de vanzare Petrestii de jos jud Cluj

Această casă de vânzare are o suprafață utilă de 100 mp și dispune de trei camere, bucatarie, baie, hol, terasa de 15 mp. Este izolata termic, geamuri si usi termopan, gresie, faianta, parchet, foisor, garaj, bucatarie de vara, anexe 75 mp, 20 ari teren, curte mare. Curent, apa, fosa septica. Casa se ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Petrestii de Jos, Cluj

Vand casa la tara
10

Vand casa la tara

Vand casa la tara cu toate actele la zi, aflata la 42 km de Cluj Napoca, in com Manastireni, jud Cluj. Gradina este de 6.500mp. Informatii zilnic la tel.

6,500 m2

Dretea, Cluj

Vând casă in Poiana Horea ,Beliș,județul Cluj
10
11

Vând casă in Poiana Horea ,Beliș,județul Cluj

Vand casa in Poiana Horea,comuna Beliș ,județul Cluj ,cu teren intravilan de 1580 mp cu CF.Casa are amprenta de 79 mp utili si etaj (total 150 mp).Este formata din 4 camere(3 dormitoare +living) , 2 bai si o bucatarie.casa dispune de canalizare cu fosa septica,izvor propriu captat, are panouri fotovoltaice ...

800 EUR/m2 | 150 m2

Poiana Horea, Cluj

vand imobil de locuit constructie noua 116 mp+anexa
10
15

vand imobil de locuit constructie noua 116 mp+anexa

vând, eventual schimb cu apartament, imobil de locuit sat Santioana com Taga la 12 km. de Gherla, total teren 2100 mp, tel.zerosaptepatrupatru sase noua cinci trei sapte opt, , constructie noua, parter + mansarda supr. utila 116 mp+terasa, izolat exterior polistiren, interior vata minerala, acoperis ...

1026 EUR/m2 | 116 m2

Santioana, Cluj

Vand Cabana Orasti, com Posaga
10
1

Vand Cabana Orasti, com Posaga

Vând cabană în satul Oraști, comuna Poșaga, județul Alba, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru relaxare în mijlocul naturii sau pentru o investiție în turism (la doar 10 minute de rezervația Scărița Belioara). Proprietatea are o suprafață de 1493 mp, este complet împrejmuită și amenajată. Suprafața ...

60 EUR/m2 | 1,493 m2

Turda, Cluj

Vand casa vacanță
10
3

Vand casa vacanță

Casa este situata in judetul Cluj com Poieni sat Tranisu într-un cadru natural deosebit chiar pe malul râului. Casa este dispusă altfel: La parter - living generos 46 mp bucătărie , loc servit masa, terasa 16 mp. La mansarda 3 dormitoare, 2 băi , terasa.Suprafata desfășurată este de 120 mp. Casa dispune ...

3190 EUR/m2 | 116 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii,   eur 140 000, negociabil
5
14

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii, eur 140 000, negociabil

Casă de locuit(corp 1), construită la sol 108 mp, compusă din 2 camere, debara, cămară de alimente, hol, bucătărie, baie, terasă acoperită. Bucătărie de vară(corp 2) construită la sol 38 mp. Suprafața totala a terenului 5580 mp. Suprafața propusă pentru vânzare 1 542mp. Dețin Certificat de urbanism ...

1296 EUR/m2 | 108 m2

Gilau, Cluj

vand casa apahida
8

vand casa apahida

Vând casă individuală în Apahida, în apropiere de Penny, la 5 minute de stația de autobuz. Suprafața totală: 110 mp Suprafață teren:220 mp Casa este dispusă pe P + E + pod La parter: bucătărie, living, baie, spațiu de depozitare tip cămară și casa scărilor La etaj: 3 dormitoare, dressing și un balcon ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Apahida, Cluj

Vând casă la țară
4

Vând casă la țară

Vând casă in Mihăești jud.Cluj

1500 EUR/m2 | 100 m2

Mihaiesti, Cluj

Casă de vânzare Răscruci
4

Casă de vânzare Răscruci

Casa construită în anul 1960 cu fundație de piatră. Este situată la 22 km de Cluj. Are anexe pentru depozitare diverse. Suprafața de teren este de 1000 m2. Este racordată la: apa, canalizare, gaz și curent. Actele sunt la zi. Merită văzută!

1579 EUR/m2 | 76 m2

Rascruci, Cluj

vând casă în  Suceagu, Baciu, 12 km de gara Cluj
5
1

vând casă în Suceagu, Baciu, 12 km de gara Cluj

Recepționată în 2011. Apă curentă, curent electric monofazic, canalizare, drum acces pietruit 100. Stație de autobuz la 100m. Încălzire centrală cu lemne, internet prin RDS Sistem alarmă și monitorizare prin Pândă. Teren inclus 1000 mp.

1563 EUR/m2 | 160 m2

Suceagu, Cluj

Vând casa de vacanta, Valea  Ierii
10
1

Vând casa de vacanta, Valea Ierii

PF , vand casa de vacanța , situată in Frasinet , Valea Ierii , zona foarte frumoasa și liniștita la 40 km de Cluj Napoca .

1494 EUR/m2 | 80 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vinzare
3

Casa de vinzare

Casă de vînzare în Cara la 18 km de Cluj, la 10km de Aeroportul Cluj-Napoca, la 10 minute de parcurile industriale Nervia-Apahida și Bosch-Jucu.Satul are grădinița și școala clasele 1-8. Posibilitate de navetă Fany și tren.Casa are curent electric, apă potabilă în casă de la rețeaua de apă Cluj, internet ...

778 EUR/m2 | 180 m2

Cara, Cluj

Casă de vacanță, Tarnița
7
2

Casă de vacanță, Tarnița

Vând casă de vacanță situată la Coada Lacului Tarnița cu suprafață locuibilă 30mp. Compusă din parter și mansardă complet utilată și mobilată, apă curentă, curent electric, fosă septică. Teren în suprafață de 331mp, parcare proprie, drum de acces, la exterior cabana are zonă de grătar, jacuzzi, foișor, ...

2313 EUR/m2 | 32 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa  pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj
8

Casa pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj

Casa pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj Preț de vânzare: 205 000 euro negociabil Detalii proprietate Suprafata teren: 2 394 mp Unitate suprafata:mp. Reper: Tip teren: intravilan amenajat cu casa de locuit ,anexe gospodaresti si gradina ...

2204 EUR/m2 | 93 m2

Vlaha, Cluj

OCAZIE- PF-Casa renovata,97mp utili,teren 900mp, situata pe soseaua Cluj Napoca -Zalau
10
15

OCAZIE - Persoana Fizica - Vand casa renovata recent situata pe E81, la 30km de Zalau si 50km de Cluj Napoca, in centru la Sanmihaiul Almasului, aproape de Primarie, scoala, gradinita de stat, magazin alimentar, statie auto,etc., fiind ideala pentru o familie tanara, pentru seniori care doresc o viata ...

495 EUR/m2 | 97 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
case la țară
5
5

case la țară

Vând casă în satul Vale Suprafata teren 3463mp Dispune in curte de o fântâna cu apa potabila și curent electric. Pe teren se află doua costrucții o casă compusă din 2 camere si un antreu cu suprafata de 76mp și o anexa gospodarească conpusa dintro poiată și șură cu suprafata de 53mp ambele construcții ...

352 EUR/m2 | 128 m2

Vale, Cluj

Vand cabana imbinata in sistem lego  si teren
6
5

Vand cabana imbinata in sistem lego si teren

Vand cabana imbinata in sistem lego si teren 2543 mp situata in satul Ciurtuci, la coada lacului Belis, comuna Belis, Jud. Cluj Napoca, la aprox. 18 km de statiunea Fantanele si Partiile Marisel!!! Cabana este situata langa drumul montan TRANSURSOAIA. Cabana este asezata pe piloni si poate fi mutata ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Poiana Horea, Cluj

Salvează căutarea