Garsonieră 27 mp Micro Vest, et. 4, centrală nouă, 25.000€
23 500
EUR
870 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 1:17:14 PM
1 / 4
Specificații
Clasa energetica
D
Suprafata utila
27
m2
Numar camere
1 camera
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
4
Cod de identificare
P167756
Numar bucatarii
1
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
BLITZ oferă spre vânzare garsonieră situată în Microcartier Vest, ideală pentru investiție sau locuință personală.
Imobilul are o suprafață de 27 mp și este situat la etajul 4, într-un bloc cu scară curată și interfon, oferind un plus de siguranță.
Garsoniera se vinde nemobilată și neutilată, oferind posibilitatea amenajării după propriul gust.
Dispune de centrală termică nouă și calorifer nou, ceea ce reprezintă un avantaj important pentru confortul termic și costuri reduse.
Clasa energetică: D
Zona beneficiază de facilități în apropiere, precum magazine alimentare și mijloace de transport în comun, asigurând acces rapid către punctele de interes din oraș.
Preț: 36.500 euro
Cod ofertă / ID BLITZ: P167756
Raportează