Garsoniera - Zona Centrala - Palas | et intermediar
89 900
EUR
2569 EUR/m2
Valabil din 5/14/2026 10:02:08 AM
1 / 12
Specificații
Suprafata utila
35
m2
Numar camere
1 camera
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
2008
Incalzire
centrala bloc, gaz
Numar niveluri
6
Numar bucatarii
1
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, CATV, Canalizare, Curent, Gaz, Telefon
Descriere
Agentia ABU Imobiliare va propune in exclusivitate spre achizitie o garsoniera in zona Centrala - Palas - Universitatea Gh. Asachi, intr-un bloc relativ nou.
☑ anul constructie 2008
☑ bloc pe cadre
☑ intabulat
☑ etajul 2/6
☑ lift
☑ pozitionare pe mijloc
☑ 35 mp
☑ baie cu geam
☑ usa metalica
☑ tamplarie PVC cu geam termopan
☑ gresie / faianta
☑ parchet
☑ AC
☑ centrala termica pe etaj (contorizare individuala)
☑ mobilata si utilata
etc
Pret: 89.900 euro (se accepta si credit)
Detalii sau vizionari: 0756 799 022 (Irina).
Raportează
☑ anul constructie 2008
☑ bloc pe cadre
☑ intabulat
☑ etajul 2/6
☑ lift
☑ pozitionare pe mijloc
☑ 35 mp
☑ baie cu geam
☑ usa metalica
☑ tamplarie PVC cu geam termopan
☑ gresie / faianta
☑ parchet
☑ AC
☑ centrala termica pe etaj (contorizare individuala)
☑ mobilata si utilata
etc
Pret: 89.900 euro (se accepta si credit)
Detalii sau vizionari: 0756 799 022 (Irina).
ID anunț: 1778743120
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!
ABU Imobiliare
Agenție imobiliară