Apartament 2 camere | Parc Sebastian | 55 mp | Decomandat |Negociabil

121 000 EUR 2200 EUR/m2
Valabil din 8/28/2026 9:20:45 AM
Specificații
Suprafata utila
55 m2
Numar niveluri
8
Descriere
Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat de 2 camere, cu o suprafață de 55 mp, situat în zona Parc Sebastian, Sector 5, la etajul 4 din 8, într-un imobil cu lift.

Apartamentul are vedere stradală, este proaspăt văruit și se vinde cu mobilier și electrocasnice, fiind disponibil imediat.

Avantaje și dotări:
Compartimentare decomandată;
Lift;
Geam la baie;
Mobilier achiziționat recent;
Mașină de spălat rufe;
Mașină de spălat vase;
Aragaz și frigider;
Ușă masivă de intrare, schimbată recent;
Apartament disponibil imediat.

Localizare excelentă, în zona Parc Sebastian, cu acces rapid la transportul public. Stația STB se află în apropiere, iar tramvaiul 32 oferă legătură directă către zona Unirii.

În proximitate se află Parcul Sebastian, Vulcan Value Center, Liberty Mall, Kaufland, Lidl, Carrefour, Mega Image și piețe, oferind acces facil la toate facilitățile necesare pentru viața de zi cu zi.

Pentru studenți și cadre universitare, mai multe centre universitare importante sunt accesibile în aproximativ 30 de minute cu transportul în comun.

Preț: 121.000 €

Se acceptă achiziția prin credit imobiliar.

Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, vă invităm să ne contactați.

ID anunț: 1787208606

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.