Apartament renovat etajul 2 cu 2 camere si pivnita pe Milea -Omw
109 980
EUR
2500 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 6:36:17 AM
1 / 8
Specificații
Suprafata utila
44
m2
Etaj
Confort
2
Anul constructiei
2000
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
4
Structura de rezistenta
Caramida
Numar balcoane
Descriere
Agentia imobiliara I-Imob va propune spre vanzare un apartament, situat la etajul 2 format din 2 camere semidecomandat cu balcon inchis si pivnita localizat in zona Omw pe Vasile Milea
Beneficiaza de o suprafata totala de 53 mp din care 44 mp utili, situat in cartierul Vasile Aaron avand in apropiere numeroase puncte de interes public ,ca de exemplu: scoli, gradinite, banci, farmacii, mijloace de transport si cele in regim de taxi,magazine alimentare,etc.
Compartimentarea este una foarte eficienta:
- hol de intrare pentru accesul in apartament
- living
- dormitor
- baie cu geam
- bucatarie
- balcon inchis cu geamuri termopan
Apartamentul se preda complet mobilat si utilat.
Acest apartament a fost complet renovat .
Pentru mai multe informatii si programarea unei vizionari, va stam la dispozitie.
Pretul de vanzare al acestui apartament este de 109.980 Euro.
Raportează
Compartimentarea este una foarte eficienta:
- hol de intrare pentru accesul in apartament
- living
- dormitor
- baie cu geam
- bucatarie
- balcon inchis cu geamuri termopan
Apartamentul se preda complet mobilat si utilat.
Acest apartament a fost complet renovat .
ID anunț: 1770193427
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!