Apartament de vanzare prima arena oradea

133 000 EUR negociabil 2509 EUR/m2
Valabil din 5/24/2026 11:07:36 AM
Specificații
Suprafata utila
53 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
2024
Descriere
De vanzare apartament 2 camere in prima arena , apartamentul este situat la parter inalt, bloc nou, mobilat utilat, apartamentul este inchiriat momentan, se pot prelua chiriasii. Nu dispune de loc de parcare.

ID anunț: 1779610378

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.