X-City Towers Timișoara | Etaj 3 | apartament nou

108 715 EUR 2528 EUR/m2
Valabil din 4/22/2026 12:00:30 PM
Specificații
Suprafata utila
43 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2025
Incalzire
centrala proprie, gaz
Numar niveluri
16
Locuri parcare
1
Numar bucatarii
1
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, CATV, Canalizare, Curent, Gaz
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Descriere
Îți propun spre achiziție un apartament nou cu 2 camere, situat în X-City Towers Timișoara, în turnul T3, într-o clădire finalizată, cu apartamente disponibile imediat.

Locuința are 43 mp utili, este poziționată la etajul 6 din 16 și are o compartimentare practică: dormitor | living cu bucătărie open-space | baie

Apartamentul se predă finisat, fiind o opțiune potrivită pentru cei care caută o locuință nouă, într-un imobil modern, cu lift și acces facil către oraș.

Avantaje: bloc finalizat | disponibil imediat | etaj bun | compartimentare eficientă | imobil modern | ideal pentru locuire sau investiție

Direct de la dezvoltator!
Fără comision!
Fără agenții!

Preț listare: 108.715 Euro + TVA - parcare supraterană inclusă în preț!

Atenție: pozele sunt cu titlu ilustrativ.

Pentru detalii sau programarea unei vizionări: Mihai Molnar – consultant imobiliar | 0761 899 230 | Telefon / WhatsApp

ID anunț: 1772078843

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.