apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 al unui imobil de tipologia P+4E, cu pod și acoperiș din zona Calea Girocului, cu acces facil catre principalele puncte de interes din oras incluzând spitalul Județean,Sud Plaza și companiile din zona Buziașului.
Situat foarte aproape de parcul Adolescentei și școala 25 cu acces rapid la Profi, Lidl, Kaufland.
Apartamentul confort 1, dispune de o suprafata utila de de 45 mp utili si un balcon acoperit de 4 mp, cu urmatoarea compartimentare:
- bucatarie generoasă
- living cu iesire spre balcon
- hol de trecere
- dormitor
- baie cu cada
A fost renovat complet in 2026 cu materiale de calitate si dispune de urmatoarele îmbunătățiri : ferestre cu profil PVC si geam termopan, sistem de climatizare nou, incalzire prin calorifere de la Colterm.
Imobilul este pretabil atat ca si locuinta personala, cat si ca investitie,cu o chirie estimata intre 350 - 380 Euro.
pentru detalii suplimentare puteți contacta 0_7_1_2_3_5_1_8_0_0 WhatsApp
ID anunț: 1786090862
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!
Bifează prima casetă pentru a continua