Vand apartament Piata Mica

34 200 EUR negociabil 713 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 1:25:28 PM
Specificații
Suprafata utila
48 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1977
Descriere
Vand apartament 2 cam semidecomandat etaj 4 Piata Mica . Blocul este renovat si acoperit cu pod . Apartamentul are ferestre termopan si centrala termica . Relatii la Tel. 0728891591

ID anunț: 1768298421

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.