VANZARE 2 camere B-dul Burebista

210 000 EUR negociabil 3500 EUR/m2
Valabil din 4/21/2026 9:49:06 AM
Specificații
Suprafata utila
60 m2
Numar camere
2 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1989
Numar niveluri
7
Locuri parcare
nu
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
DMX Imobiliare va propune un apartament cu 2 camere decomandat la etajul 5 din 7, complet mobilat și utilat. În prezent apartamentul este închiriat și se poate preda cu chiriaș sau se poate elibera. Prețul este ușor negociabil.

ID anunț: 1772474002

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.