Apartament 3 camere, 2 balcoane decomandat, etajul 1

58 500 EUR negociabil 1083 EUR/m2
Valabil din 5/4/2026 3:36:01 PM
Specificații
Suprafata utila
54 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1985
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
1
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
Electrocasnice
Aragaz, Cuptor cu microunde, Frigider, Hota, Toaster
Dotari imobil
Interfon
Descriere
Apartament de vânzare în Câmpulung Muscel, cartier Vișoi, 3 camere, 2 balcoane, decomandat, etajul 1, 54 m , izolare interioară, centrală termică pe cupru prin condensație, termopane, aproape de școală, farmacie și centru comercial. Se vinde utilat și mobilat parțial.

ID anunț: 1777898592

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.