Apartament 3 camere decomandat 69,28 mp Sebastian Rahova complet renovat mobilat și utilat

149 000 EUR negociabil 2129 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 9:44:26 PM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
70 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1983
Numar niveluri
3/4
Locuri parcare
ADP
Descriere
Vând apartament 3 camere decomandat, situat în Sector 5, zona Calea Rahovei Sebastian Sălaj, pe strada Dunavat, într-un bloc construit în 1983, reabilitat cu fațadă ventilată.

Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 și are o suprafață totală de 64,47 mp. Se vinde mobilat și utilat, exact ca în poze, fiind pregătit pentru mutare imediată fără investiții suplimentare. Zona este liniștită, verde.

Compartimentare:
- living spațios și luminos
- 2 dormitoare
- bucătărie
- 2 băi
- hol generos
- balcon

Îmbunătățiri și dotări:
- instalație electrică refăcută complet
- circuite separate pe consumatori
- cabluri cupru (CYYF), tuburi și aparataj Gewiss
- instalație sanitară schimbată (cupru,wc suspendat grohe)
- gresie, faianță, parchet
- geamuri termopan (tripan,6 camere)
- două aere condiționate
- bloc izolat cu fațadă ventilată (nu polistiren)
- etaj intermediar (3 din 4)

Se vinde complet mobilat și utilat:
- mașină de spălat rufe
- uscător
- mașină de spălat vase
- televizoare
- centrala de alarmă
- mobilier complet

Apartamentul este foarte bine întreținut, luminos și eficient compartimentat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.

Zona oferă acces rapid către:
- Calea Sebastian
- Calea Rahovei
- Piața Rahova
- Vulcan Center
- școli, grădinițe, magazine și transport public

Preț: 149000 ușor negociabil

ID anunț: 1778957066