apartament 3 camere decomandat Andrei Muresanu Bistrita

87 500 EUR negociabil 1458 EUR/m2
Valabil din 5/16/2026 6:25:27 PM
Specificații
Suprafata utila
60 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1990
Descriere
apartament cu 3 camere decomandat etajul 3 din 6 lift ascensor, bloc din bca și izolație foarte eficientă, în zonă bună zona centrală în Bistrița strada Andrei Mureșanu

ID anunț: 1778945696

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.