Apartament 3 camere Tomis 2 Spitalul Județean, Constanța

176 000 EUR negociabil 2794 EUR/m2
Valabil din 3/14/2026 11:00:10 AM
Specificații
Suprafata utila
63 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1983
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
6
Cod de identificare
C9
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
2
Destinatie
De vacanta, Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Descriere
Cod Agent ( C9 ) Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat într-o zonă excelentă din Constanța , în imediata apropiere a Spitalul Clinic Județean de Urgență Constanța, în cartierul Tomis 2.

Zonă foarte căutată, cu acces rapid către centre comerciale, transport public, școli și instituții medicale.

Caracteristici principale:

Suprafață totală: 75 mp
Suprafață utilă: 63 mp
Etaj 3 din 6
Bloc construit în 1983
Compartimentare decomandată
Compartimentare:

Living
2 dormitoare
Bucătărie separată
2 grupuri sanitare
2 balcoane
Dotări:

Centrală termică pe gaz
Ferestre termopan
Renovări realizate în 2015
Se vinde mobilat și utilat
Informații importante:

Necesită lucrări suplimentare de renovare, oferind posibilitatea amenajării după preferințe