Apartament 3 camere zona Vlad Tepes

91 500 EUR 1307 EUR/m2
Valabil din 5/11/2026 5:20:53 AM
Specificații
Suprafata utila
70 m2
Etaj
Confort
1
Anul constructiei
1990
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
4
Structura de rezistenta
Caramida
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
2
Destinatie
Rezidential
Izolatii termice
Exterior
Descriere
Apartament 3 camere , zona Vlad Tepes!

Dispune de o suprafata de aprox 70 mp, compartimentat astfel: bucatarie; camera de zi, 2 dormitoare,2 bai si 2 balcoane deschise in prelungirea camerelor.

Etaj 1 din 4.

Beneficiaza de orientare dubla.

Se vinde doar cu mobilierul de bucatarie fara electrocasnice.

Pret 91 500 Euro

Apartamentul mai beneficiaza de o boxa la subsolul blocului si un garaj exterior in suprafata de 24 mp racordat la apa si curent.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta

Consultant Imobiliar Mihaela Roatis 0752 203 127

ID anunț: 1770647216

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.