Apartament 3 camere zona Uniri Mitropolie
58 000
EUR negociabil
1115 EUR/m2
Valabil din 5/4/2026 4:29:48 PM
13
1 / 10
Specificații
Clasa energetica
C
Suprafata utila
52
m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1938
Incalzire
convector
Numar niveluri
2
Locuri parcare
Da
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar terase
1
Vecinatati
Vecini calmi si camere video
Destinatie
Birouri, De vacanta, Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, Curent, Gaz, Telefon, Telefon international
Dotari imobil
Acoperis, Curte, Curte comuna, Gradina, Spatii agrement, Uscatorie
Descriere
Apartament 3 camere zona Uniri Mitropolie, intr-o residenta privata P+ 3 , curte comuna, gradina cu verdeata, demisol inalt , totul refacut in 2019, baie, bucatarie semimobilata , instalatie electrica noua, ,instalatie apa -noua, contoar separat apa, energie , gaze, incalzire cu calorifere electrice, ,gaz la bucatarie ,usi si geamuri de termopan, gresie , faianata , zugravit , zona linistita,
pret 58 000 euro
tel
Raportează
pret 58 000 euro
tel
ID anunț: 1676122701
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!