Apartament 4 Camere, De Vânzare, Zona Corina

143 000 EUR 1765 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 12:34:13 PM
Specificații
Suprafata utila
81 m2
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1988
Numar niveluri
4
Numar bucatarii
2
Numar balcoane
1
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Descriere
Vă oferim spre vânzare un apartament , cu 4 Camere , modificat in 2 apartamente.
Acesta are o suprafață utila de 80 Mp și este situat la etajul 4 al unui bloc format din 4 etaje.
Apartamentul 1 este format din : dormitor, living open space cu bucătăria, baie , hol si balcon
Apartamentul 2 format din bucătărie spațioasă, dormitor si baie.
Acestea sunt contorizate separat, întrări separate fiind ideale pentru investiție.

Confortul termic este asigurat de centrala termică și de geamurile termopan.

Cei interesați pot achiziționa ambele apartamente complet mobilate și utilate la prețul de 143.000 Euro,preț negociabil.

Pentru clienții cumpărători, comisionul este 0%.
Compania Private Imobiliare a ales cei mai buni și experimentați parteneri în realizarea tranzacțiilor: notar, avocat, evaluator imobiliar, eliberator Certificate Energetice, consultant credite imobiliare, astfel încât o dată cu cea mai bună alegere imobiliară vei primi la pachet și cele mai bune servicii necesare în tot acest proces.
Dându-ne tot interesul în a fi de ajutor maxim clienților noștri... ne ajută să obținem rezultate mai bune și, ulterior, să ne bucurăm de recomandările clienților.
Crezi că această proprietate nu corespunde în totalitate nevoilor tale?
Dacă dorești să găsești PROPRIETATEA PERFECTĂ pentru tine și nu ai prea mult timp la dispoziție, CERE AJUTORUL AGENTULUI. Acesta iți va oferi alte SOLUȚII AVANTAJOASE.
CONTACTEAZĂ-NE ACUM, nu am dat greș cu nici un client!

ID anunț: 1778664927

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.