Apartament cu 3 camere și 3 băi-Zona Torontalului, Timișoara
124 950
EUR
1420 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 6:26:07 AM
1 / 7
Specificații
Suprafata utila
88
m2
Numar bai
3
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
2016
Numar niveluri
3
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
4
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Descriere
REX Imobiliare va oferă oportunitatea de a achiziționa un apartament cu 3 camere, la mansardă, situat în Zona Torontalului.
Proprietatea oferă 88mp suprafață utilă și este construită în regim înălțime P+3E+M.
Compartimentarea este realizata astfel:
- hol acces
- 2 dormitoare
- living cu bucătărie openspace
- 3 băi
- 4 balcoane micuțe
Încălzirea se realizează prin pardoseală cu ajutorul centralei proprii .
Apartamentul este dotat cu aer condiționat, frigider, mașină de spălat vase, mașină de spălat rufe, Tv
Dispune de lift.
Ideal pentru inchiriat in sistem AIRBNB sau Booking.
Preț: 124,950 Euro negociabil
Crina
0720 644 369
Pentru mai multe detalii și vizionări nu ezita să mă contactezi!
Disponibili și în zilele de weekend!
Raportează
Compartimentarea este realizata astfel:
- hol acces
- 2 dormitoare
- living cu bucătărie openspace
- 3 băi
- 4 balcoane micuțe
Dispune de lift.
Ideal pentru inchiriat in sistem AIRBNB sau Booking.
Preț: 124,950 Euro negociabil
Crina
0720 644 369
Disponibili și în zilele de weekend!
ID anunț: 1768970011
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!