Apartament de lux cu 3 camere, 120 mp, curte privată de 70 mp, zona Palas Mall

400 000 EUR 3333 EUR/m2
Valabil din 3/23/2026 2:21:47 PM
Repostat automat
Specificații
Suprafata utila
120 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Confort
Lux
Anul constructiei
2016
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
2
Locuri parcare
1
Cod de identificare
P136929
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar terase
1
Disponibilitate proprietate
imediat
Destinatie
Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate
Sistem incalzire
Centrala proprie, Calorifere
Climatizare
Aer conditionat
Stare interior
Renovat
Usa intrare
Metal
Izolatii termice
Bloc izolat termic
Podele
Parchet, Gresie
Usi interior
Lemn
Pereti
Faianta
Bucatarie
Mobilata, Utilata
Dotari imobil
Curte, Gradina
Descriere
Blitz vă propune un apartament deosebit, situat într-un bloc nou, construit în 2016, într-o zonă excelent[, în apropiere de Palas Mall.

Acest apartament cu suprafață utilă de 120 mp și curte privată de 70 mp beneficiază de un loc de parcare propriu și reprezintă o oportunitate excelentă de locuit, fiind complet mobilat și utilat cu produse de calitate superioară, care aduc un plus de confort și rafinament.

Compartimentare:

Parter: Hol generos, baie modernă, living luminos, bucătărie complet utilată și echipată
Etaj: Hol, 2 dormitoare spațioase și luminoase, baie elegantă, spațiu de depozitare suplimentar

Dotări de lux:

- Parchet și uși triplustratificate din lemn – Finisaje de înaltă calitate, care oferă un aspect elegant și durabil.
- Mobilier din lemn masiv – Piese de mobilier lucrate cu atenție, care aduc un aer clasic și sofisticat.
- Aer condiționat Daikin Ururu Sarara – Sistem avansat care nu doar răcește, dar și ventilează aerul proaspăt din exterior pentru un climat interior perfect.
- Centrală termică Daikin cu ciclu de învățare pentru apă caldă – Tehnologie eficientă și economică, care ajustează consumul de energie pentru un confort maxim.
- Mașină de spălat Miele – Tehnologie de ultimă generație pentru o curățenie impecabilă și eficiență în utilizare.

Curtea privată este amenajată cu loc de luat masa, grătar și loc pentru uscarea rufelor, fiind locul ideal pentru relaxare în aer liber.

Orientarea apartamentului (est, sud, vest) oferă lumină naturală pe parcursul întregii zile.

Apartamentul este complet mobilat și utilat, pregătit pentru a deveni căminul dumneavoastră ideal, fără a mai fi nevoie de alte investiții.

Datorită amplasării excelente, într-o zonă liniștită, dar aproape de Palas Mall, acest apartament este alegerea perfectă pentru cei care doresc confort, eleganță și acces rapid la facilitățile urbane.

Pentru mai multe informații și pentru a programa o vizionare, nu ezitați să ne contactați!



Cod ofertă / ID BLITZ: P136929

ID anunț: 1733746631

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

BUN - 8 evaluări

Cei mai multi utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind satisfăcătoare