Casă de vânzare în Bascov locație excelentă, aproape de toate!

168 000 EUR negociabil 1806 EUR/m2
Valabil din 5/7/2026 11:43:02 PM
Specificații
Suprafata utila
93 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2025
Descriere
Agenția STO IMOB vă propune spre vânzare o casă modernă, finalizată, situată într-o zonă liniștită din Bascov, la doar 2 minute de Auchan și 5 minute de Pitești Shopping Park.

Caracteristici generale (conform proiectului):
Suprafață utilă totală: 93 mp
2 dormitoare generoase, fiecare 14 mp
Living spațios și foarte luminos: 25 mp
Bucătărie separată: 11 mp
2 băi: fiecare 4 mp
Hol + dressing: 4 mp (în zona fiecărui dormitor)
Pod ideal pentru depozitare

Teren: 350 mp
Împrejmuit complet cu gard de calitate, poartă + împrejmuire premium.

Structură & finisaje:
Construcție din cărămidă Porotherm 25 cm
Izolație exterioară 10 cm
Fațadă decorativă albă
Tâmplărie antracit tripan profil 6 camere, eficiență termică ridicată

Terasele complet acoperite și cu gresie.

Preț: 168.000 euro discutabil la fața locului

O casă ideală pentru o familie care caută confort, eficiență energetică și acces rapid către zonele comerciale importante.

ID anunț: 1764454730

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.