Penthouse 3 camere Piata Sudului - Obregia

335 000 EUR negociabil 1124 EUR/m2
Valabil din 3/24/2026 5:48:34 PM
Specificații
Suprafata utila
298 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
2
Etaj
Confort
1
Anul constructiei
2020
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
9
Locuri parcare
1
Numar balcoane
1
Numar terase
2
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Climatizare
Aer conditionat
Descriere
O proprietate rară, perfectă pentru cei care își doresc un stil de viață urban, luminos și relaxat, într-un spațiu generos, cu terase spectaculoase și o priveliște liberă asupra orașului.

Localizare

Situat în zona Piața Sudului Obregia, la ultimul etaj al unui imobil construit în 2020, penthouse-ul oferă liniște, intimitate și acces rapid către toate punctele de interes: mall, metrou, magazine, parcuri și centre comerciale.

Detalii generale

Suprafață interioară: 105 mp
Spațiu exterior total: 193 mp
terasă amenajată: 31 mp
balcon : 22 mp
terasă rooftop: 140 mp
Compartimentare:
Living generos cu bucătărie open-space ( 60 mp)
2 dormitoare
2 băi moderne

Mobilier personalizat
Ferestre mari, cu lumină naturală abundentă pe tot parcursul zilei

Terasele

Terasa principală (amenajată) este ideală pentru relaxare sau cină cu prietenii
Rooftop-ul de 140 mp oferă un spațiu excepțional, cu potențial pentru pergolă, bucătărie de vară, jacuzzi sau zonă lounge cu gazon artificial
Priveliște panoramică de 360 , fără obstacole vizuale

Alte avantaje

Bloc cu lift modern, vecinătate liniștită