Penthouse 3 camere - pozitie excelenta - Giroc
160 000
EUR
2192 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 6:24:28 AM
1 / 5
Specificații
Suprafata utila
73
m2
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
2025
Numar niveluri
2
Locuri parcare
2
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Disponibilitate proprietate
Imediat
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Descriere
REX Imobiliare va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere cu o compartimentare ideala si pozitie excelenta in Giroc.
Imobilul are o suprafata utila de 73 mp si este compartimentat astfel:
- hol acces
- living cu bucatarie openspace
- 2 dormitoare generoase
- baie
- 2 locuri de parcare incluse in pret
Datorita amplasamentului in apropiere se afla: magazine, Lidl, institutii de invatamant etc
Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei pe gaz prin pardoseala.
Pret la cheie: 160 000 euro
Termen de finalizare: Mai 2026
Dacă îți dorești un loc liniștit și bine gândit pe care să-l numești acasă, te invit să îl vezi – poate fi începutul unui nou capitol pentru tine.
Sună acum la numarul: 0799572406 pentru mai multe detalii și pentru a programa o vizionare!
Disponibilitate si in zilele de weekend!
Raportează
- hol acces
- living cu bucatarie openspace
- 2 dormitoare generoase
- baie
- 2 locuri de parcare incluse in pret
Pret la cheie: 160 000 euro
Termen de finalizare: Mai 2026
Disponibilitate si in zilele de weekend!
ID anunț: 1773163672
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!