Persoana fizica - vand apartament 3 camere in Marasti, zona linistita

247 000 EUR negociabil 3687 EUR/m2
Valabil din 5/9/2026 12:22:37 PM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
67 m2
Numar camere
3 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1979
Incalzire
centrala proprie
Locuri parcare
Electrocasnice
Aragaz, Frigider, Hota, Masina de spalat rufe, Masina de spalat vase
Descriere
NU COLABOREZ CU AGENTII!

Persoana fizica vând apartament cu 3 camere în cartierul Mărăști, Cluj-Napoca, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc anvelopat termic cu doar 2 apartamente pe etaj, liniște.

Suprafața utilă este de 67 mp, iar apartamentul dispune de 2 balcoane închise de câte 3 mp (unul cu acces din living, unul din dormitor) - in total 73 mp, boxă beci la subsol inclus in CF și acces la uscătorie comună.
Apartamentul a fost parțial remobilat la finalul anului 2023 (exceptand bucătăria), cu mobilier modern și electrocasnice noi achiziționate în septembrie-octombrie 2023, toate incluse în prețul de vânzare. Se oferă la cheie mutare imediată, fără nicio investiție suplimentară. Apartamentul nu a fost inchiriat, este folosit ca si locuinta proprie.

Compartimentare:
Living spațios cu tavan decorativ sculptat și spoturi integrate, șemineu electric, balcon inchis plus un spatiu de depozitare tip camara.
Dormitor cu balcon inchis, mobilier modern, pat cu lada de depozitare
Cameră de birou amenajată cu birou ergonomic ideală pentru lucrul de acasă si un dulap de depozitare folosit in prezent ca dressing. Camera poate fi folosita in viitor ca si camera copilului pentru o familie cu copii.