URGENT!!! Vînd Garsonieră Cf 2 18 Mp Policlinica Titan

42 000 EUR 2333 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 9:00:56 AM
Specificații
Suprafata utila
18 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1977
Descriere
Garsonieră Confort 2 La Policlinica Titan 18 Mp Etaj 2 Din 10 Are Cadastru Făcut Și Intabulare Are Gresie,Faianță,Parchet,Termopane,
Cablu TV,Interfon. Blocul A Fost Reabilitat.
Garsoniera Nu Are Gaze Dar Se Poate Băga Țeava De Gaze Se Află În Bloc Lîngă Bloc Se Află O Școală Și O Grădiniță,Aproape De Bloc Este Parcul Titanii,Parcul Ior Este La 5 Minute De Mers Pe Jos În Apropiere Se Află Și Ștrandul Titan .
Ca Mijloace De Transport Sunt: Reatb,Tramvai,Metrou La 5 Minute De Mers Pe Jos.
Ca Magazine În Apropiere Se Află Mega Image,Penny, Auchan,Profi,Lidl,Farmacii,Piața Miniș Și Piața Nicolae Grigorescu.
Preț 42.000 Euro Preț Fix
Dacă Sunteți Interesat,Interesată LĂSAȚI UN NUMĂR DE TELEFON ȘI VĂ CONTACTEZ EU.
Vă Mulțumesc Pentru Înțelegere.

ID anunț: 1746421313

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.