Vind garsoniera 21m2 bloc nou,etajul 1,loc Tautii de Sus,jud Maramures

25 000 EUR negociabil 1190 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 6:27:45 PM
Specificații
Suprafata utila
21 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
nedecomandat
Anul constructiei
1
Descriere
Vind garsonieră 21m2 bloc nou,etajul 1 loc Tautii de Sus,utilata și mobilata,izolata exterior,aproape de statia de autobuz și de magazine,ex.Profi.

ID anunț: 1694371545

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.