AV688 Casa la curte comuna, 4 camere, Dorobanti
109 900
EUR
1505 EUR/m2
1 / 10
Specificații
Suprafata utila
73
m2
Suprafata terenului
70
m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
1990
Incalzire
centrala proprie
Descriere
AV-Estate va ofera spre vanzare o casa la curte comuna (5 proprietari), modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 73 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+M, situata in Timisoara, zona Dorobanti.
Compartimentare:
- hol acces;
- 3 dormitoare la etaj;
- 2 bai la parter;
- living + bucatarie open space;
- zona dining;
Dotari:
- incalzire prin calorifere;
- geamuri termopan;
- complet mobilat si utilat;
- toate utilitatile (apa, gaz, curent, canalizare);
- centrala proprie pe gaz;
- aer conditionat;
Vecinatati:
- supermarket;
- parc;
- farmacii;
- mijloc de transport;
Incalzirea casei se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz.
Recent renovat (gresie, parchet, geamuri, acoperis, izolatie cu polistiren).
Pret: 109.900 euro.
Raportează
Compartimentare:
- hol acces;
- 3 dormitoare la etaj;
- 2 bai la parter;
- living + bucatarie open space;
- zona dining;
Dotari:
- incalzire prin calorifere;
- geamuri termopan;
- complet mobilat si utilat;
- toate utilitatile (apa, gaz, curent, canalizare);
Pret: 109.900 euro.
ID anunț: 1778932974
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!