Casă bătrânească îngrijită, 2 camere, Negreni (Olt) Ideală casă de vacanță

11 000 EUR negociabil 333 EUR/m2
Valabil din 8/17/2026 8:26:52 AM
Specificații
Suprafata utila
33 m2
Suprafata terenului
130 m2
Numar camere
2 camere
Anul constructiei
1960
Incalzire
lemn
Descriere
Vând casă mică, cochetă , situată în localitatea Negreni, județul Olt (zona Scornicești). Proprietatea este ideală pentru cei care își doresc o locuință de vacanță, un refugiu liniștit la țară sau o casă ușor de întreținut, fără costuri mari.
Specificații și dotări:
Compartimentare: 2 camere (luminoase și primitoare).
Încălzire: Sobă perfect funcțională, oferă căldură imediată.
Curte: Suprafață de 100mp (curte mică, ideală pentru relaxare , fără efortul de a îngriji un teren mare).
Utilități și îmbunătățiri:
Instalație de curent electric nouă, recent branșată.
Fântână nouă în curte (sursă proprie de apă curată).
Toaletă (WC) în curte realizată cu proiect și autorizație.
Magazie lemne cu proiect
Foișor
.
Acces ultra-rapid prin Drumul Expres DEx12 (Craiova - Pitești), care are nod rutier de ieșire direct la Negreni! Proprietatea este ideală pentru cei din Pitești, Slatina sau chiar București care își doresc o casă de vacanță ușor accesibilă, fără timp pierdut în trafic.

Se vinde utilată , mobilată ( combină frigorifică , aragaz +butelie , cuptor electric și microunde , două canapele extensibile , șifonier , 2 tv led + 1 canapea extensibila sub foișor)

ID anunț: 1782025576

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.