Casa batraneasca +teren

40 000 EUR negociabil 976 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 2:29:37 PM
Specificații
Suprafata utila
41 m2
Suprafata terenului
1139 m2
Numar camere
2 camere
Anul constructiei
1950
Incalzire
altele
Descriere
Se vinde proprietate situată în intravilanul satului Curtești, comuna Curtești, str. Berzelor nr. 1, județul Botoșani.
Suprafață teren: 1.139 mp
Construcții existente:
Casă din chirpici, acoperită cu tablă, compusă din 2 camere și hol
suprafață construită: 41 mp
Zonă liniștită, cu acces facil către municipiul Botoșani.
Pentru detalii și vizionare, contactați-mă în privat la telefon.

ID anunț: 1778844864

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.