CASA CU TEREN 1081 MP | ACCES AUTO | ZONA SACUIENI | LOCALITATEA CADEA | BIHOR

54 900 EUR 407 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 8:21:47 PM
Specificații
Suprafata utila
135 m2
Suprafata terenului
1081 m2
Suprafata construita
169 m2
Anul constructiei
1990
Numar bucatarii
1
Destinatie
Rezidential
Descriere
UP IMOBILIARE va propune spre vanzare, in exclusivitate, casa pe plan parter situata in localitatea Cadea, judetul Bihor , la 35 km de Oradea, cu teren intravilan generos de 1081 mp si acces auto.
Pe teren exista 2 case individuale si un garaj. Sunt construite din caramida si carpici. Exista si anexe gospodaresti, magazie, sopron pentru lemne.
Terenul este imprejmuit si ofera posibilitate de parcare atat in curte, cat si in fata proprietatii. Imobilul este amplasat la strada principala, intr-o zona buna, magazine in apropiere,scoala.
Compusa din: 2 camere, living, baie, bucatarie, camara, pivnita. camera tehnica.
Utilitatile casei sunt: internet, cablu Tv, curent, apa, canalizare, fantana.
Casa dispune de incalzire centrala cu cazan pe lemne.
In 2025 au fost inlocuite toate usile si ferestrele , iar casa a fost izolata cu polistiren.
Mijloace de transport in comun (autobus) la 1 minut de casa.
Suprafata construita: 169 mp
Suprafata utila totala: 135 mp
Suprafata teren: 1081 mp
Front Stradal : 19 ml
Imobilul se vinde conform pozelor, in starea in care se afla.
Pret: 54.900 Euro negociabil 0% COMISION
Telefon: 0743.238.059 DARIUS
Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

ID anunț: 1778866057

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.

UP IMOBILIARE

Agenție imobiliară