Casa de vanzare cu teren de 6765 mp. Casa are patru camere si doua camere pe rosu-necesita renovare.

18 000 EUR negociabil 184 EUR/m2
Valabil din 5/5/2026 8:02:37 PM
Specificații
Suprafata utila
98 m2
Suprafata terenului
6765 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
1965
Incalzire
altele
Descriere
Casa are patru camere si doua pe rosu;mai are si un beci spatios. Casa poate fi locuita,dar necesita renovare. Apa este trasa pana langa scari. Terenul casei este de 6765 mp si poate fi udat avand sursa lui de apa. Pe teren mai este si un mic elesteu.

ID anunț: 1774528643

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.