Casa de vanzare in Ciclova Romana Caras- Severin pret 68500

68 500 EUR negociabil 721 EUR/m2
Valabil din 5/18/2026 1:14:12 PM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
95 m2
Numar camere
3 camere
Anul constructiei
2022
Incalzire
incalzire centralizata
Descriere
Vand casa in loc.Ciclova romana la 3 km.de Oravita,asezare turistica la intersectia drumurilor ce duc la manastirea Calugara,ochiul Beiului,Valea Nerei cu peisaje memorabile si un aer de invidiat. Casa e construita în anul 2022,cu doua dormitoare,living cu bucatarie baie hol ,cu vedere spre raul Ciclova care se afla in capatul gradinii,cu teren 719mp.+1400mp.,cu toate utilitatile;apa curenta,canalizare,incalzire centrala cu semineu cu peleti curent trifazic si monofazic,cablu Tv. Internet,gard din beton cu tabla cutata,parchet,gresie,faianta,casa e construita din boltari de BCA,izolata cu polistiren,iar fatada tencuita cu adeziv-plasa si finisata cu decorativa,usi si ferestre din termopan. Casa are 95mp.plus o anexa de 50mp.,si aceasta izolata cu polistiren are toate utilitatile curent,canalizare,apa curenta.
Telf.

Pret 68500 euro neg.

ID anunț: 1657354022

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.