Casă de vânzare

140 000 EUR negociabil 583 EUR/m2
Valabil din 5/17/2026 1:46:29 PM
Specificații
Suprafata utila
240 m2
Suprafata terenului
2500 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Anul constructiei
2015
Incalzire
centrala proprie
Descriere
vând casă de cărămidă cu etaj de 240 de pm utili, mobilată utilată, cu centrală pe peleți, cu suprafața terenului de 2500 de pm,casă se află în satul chilii com.Valea Ursului jud.Neamț prețul este de 140 de mii de euro negociabil ,pentru mai multe detalii sunați la nr.
sau

ID anunț: 1779015739

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.