Casa de vânzare

200 000 EUR negociabil 571 EUR/m2
Valabil din 4/13/2026 8:17:28 AM
Specificații
Suprafata utila
350 m2
Suprafata terenului
1000 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Anul constructiei
2005
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Casa mare, 7 camere, 2 bai, bucătărie, aproximativ 300 mp, o a doua clădire aproximativ 130 mp, teren generos, la 45 km de Bucuresti, curent trifazic

ID anunț: 1774982187

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.