Casă nouă cu 3 dormitoare, 2 băi și teren de 220 mp

155 000 EUR 1372 EUR/m2
Valabil din 11/11/2025 9:24:57 AM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
113 m2
Numar camere
5 camere
Suprafata terenului
220 m2
Numar bai
2
Anul constructiei
2025
Numar niveluri
1
Locuri parcare
1
Cod de identificare
P157673
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar terase
Descriere
Blitz propune spre vanzare casa individuala cu suprafață utilă: 113 mp
Compartimentare:PARTER: -living + bucătărie,
-baie spatioasa
-terasa exterioara

Etaj: 3 dormitoare
2 bai
+ pod

✨ În preț este inclus buget pentru alegerea gresiei, faianței și parchetului, astfel încât să îți personalizezi casa exact cum îți dorești!

Suprafață teren: 220 mp
Preț: 155.000 €

Contactează-ne pentru detalii și vizionări!

Cod ofertă / ID BLITZ: P157673

ID anunț: 1762846766

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

BUN - 8 evaluări

Cei mai multi utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind satisfăcătoare