Casa noua Vila Mandruloc Arad

149 000 EUR negociabil 298 EUR/m2
Valabil din 5/22/2026 10:52:07 AM
Specificații
Suprafata utila
500 m2
Suprafata terenului
500 m2
Numar camere
4 camere
Anul constructiei
2025
Incalzire
altele
Descriere
Casa noua Vila de vanzare , in localitatea Mandruloc cartierul nou Comuna Vladimirescu , judetul Arad , 500mp .
Este situata vizavi de viitorul Parc de joaca .
Parter : Bucatarie , Baie , Hol , 1 Camera .
Etaj : 3 camere + baie + mansarda.
Se vinde direct de la proprietar .
Mai multe detalii la telefon
Pret 149.000 negociabil

ID anunț: 1779436744

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.