START TO FINISH CASĂ RENOVATĂ ȘI PREGĂTITĂ PENTRU FINISAJELE FINALE
Se oferă spre vânzare o casă cu 2 camere cu intrări separate, living mare și spațios, bucătărie și baie, care a trecut printr-un proces amplu de renovare și modernizare.
Lucrările importante au fost realizate de la structură până la instalații, astfel încât noul proprietar să poată finaliza casa după propriul gust.
Lucrări efectuate:
Acoperiș complet schimbat Centură de beton nouă pentru consolidarea casei Pereți realizați cu rigips și izolație cu vată minerală Geamuri tripan VEKA Ușă de intrare Drupanel Instalație electrică complet nouă Încălzire în pardoseală Instalație de apă complet nouă Canalizare nouă Pod spațios, cu posibilitatea de a fi amenajat și transformat în camere suplimentare
Casa se află în etapa de finisaje interioare. Mai sunt de realizat gletuirea și zugrăvirea pereților, montarea pardoselilor (parchet sau gresie, după preferință) și montarea ușilor interioare.
Viitorul proprietar poate alege finisajele după propriul gust, culorile, pardoseala și stilul de amenajare.
Practic, lucrările costisitoare și importante sunt deja făcute, iar partea rămasă este cea de finisare și personalizare a interiorului.
O proprietate potrivită pentru cine își dorește o casă renovată la nivel de structură și instalații, dar vrea să își pună propria amprentă asupra finisajelor finale.
Locație: Gherla Suprafață teren plus anexe: 133,6 m Suprafață casă: 106,2 m Preț: 135.000 negociabil
Pentru mai multe informații : RO zero sapte sapte unu sapte patru opt şase unu zero BE +32 patru noua trei patru trei șase zero șase doi
ID anunț: 1786637880
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Romimo.ro sau creează-ți rapid un cont nou!
Bifează prima casetă pentru a continua