Casa tip duplex Breazu

190 000 EUR negociabil 1520 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 8:58:09 PM
Specificații
Clasa energetica
B
Suprafata utila
125 m2
Suprafata terenului
300 m2
Numar camere
4 camere
Suprafata construita
145 m2
Numar bai
2
Anul constructiei
2026
Stadiul constructiei
Rosu
Incalzire
centrala proprie
Invelitoare acoperis
Tabla
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Suprafata desfasurata
145 m2
Numar terase
1
Suprafata terase
20 m2
Front stradal
da
Disponibilitate proprietate
da
Destinatie
Rezidential
Descriere
Proprietar, va propunem spre vânzare casa tip duplex, in Breazu
este construit pe cadre din beton, zidărie din cărămidă,are o suprafață utilă de 125 mp utilă,și este compus astfel.
parter.
Hol , bucătărie, living, băie, dormitor și terasa.
Etaj.
hol , doua dormitoare ,baie și casa scări,și balcon, doua locuri de parcare, împrejmuit cu gard fundații din beton și șipcă metalica, încălzire în pardoseală cu automatizare, instalație electrică inteligenta, izolație polistiren eps 80, tâmplărie PVC tripan salamander, lumini ambientale pe exterior,racordat la toate utilitățile zonei
pt mai multe detalii la telefon

ID anunț: 1778436884

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.