COMISION 0 pentru cumparator | Duplex in Sacalaz | Design Exclusiv & Finisaje de Lux | 4 camere |

165 000 EUR negociabil 1486 EUR/m2
Valabil din 5/19/2026 2:52:35 PM
Specificații
Suprafata utila
111 m2
Suprafata terenului
295 m2
Numar camere
4 camere
Numar bai
2
Anul constructiei
2026
Stadiul constructiei
Finalizat
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
1
Locuri parcare
2
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar terase
1
Numar fronturi
1
Amenajare strazi
Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Pietruite
Utilitati generale
Apa, Curent, Gaz
Sistem incalzire
Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
Descriere
COMISION 0 PENTRU CUMPARATOR!

Favorit Estate va propune spre vanzare un duplex cu regim de inaltime Parter+Etaj, situat in Sacalaz intr-o zona rezidentiala linistita, cu acces facil si toate utilitatile disponibile.

Detalii proprietate:
Suprafata utila: 111 mp + terasa de 19 mp;
Teren: 295 mp
Regim de inaltime: Parter+etaj
Doua locuri de parcare in fata casei, plus acces auto in curte prin lateralul casei;

Compartimentare:
Parter: hol acces, living cu bucatarie open space, dormitor, baie, camera tehnica, terasa;
Etaj: hol acces, doua dormitoare, baie;

Dotari si finisaje:
Ziduri exterioare si interioare din caramida Porotherm
Izolatie exterioara cu polistiren de 10 cm
Acoperis tip terasa
Ferestre si usi cu geam tripan (3 foi de sticla), sistem 4 anotimpuri
Finisaje interioare premium;
Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala